Hołowczyc przyjedzie do Wałbrzycha!

holek1

holek1Legenda polskiego motorsportu, rajdowy mistrz Europy, wielokrotny uczestnik najtrudniejszych zawodów świata znów zawita do Wałbrzycha. W najbliższy weekend, w Salonie Nissana u Jerzego Mazura, Krzysztof Hołowczyc będzie promował książkę „Piekło Dakaru”.

 

Legenda polskiego motorsportu, rajdowy mistrz Europy, wielokrotny uczestnik najtrudniejszych zawodów świata znów zawita do Wałbrzycha. W najbliższy weekend, w Salonie Nissana u Jerzego Mazura, Krzysztof Hołowczyc będzie promował książkę „Piekło Dakaru”.holek1

Po raz pierwszy w Rajdzie Dakar wystartował w 2005 r. za namową wałbrzyszanina Jerzego Mazura. Za nim już 8 edycji najtrudniejszych zawodów świata. Całkiem niedawno na półki trafiła książka Krzysztofa Hołowczyca „Piekło Dakaru”. Już na jej pierwszej stronie rajdowiec pisze o naszym dealerze Nissana, który jako pierwszy Polak dotarł do mety morderczych zawodów.

– Spędziliśmy razem mnóstwo czasu, przegadaliśmy wiele nocy. Teraz po latach tylko utwierdzam się w przekonaniu, że jedynym Polakiem, który może wygrać Dakar jest właśnie Krzysztof Hołowczyc – nie kryje Jerzy Mazur. W najbliższy weekend Hołek przyjedzie do Wałbrzycha. Będzie promował książkę i odbierze nowego Nissana! Impreza ma charakter zamknięty.

Fot. użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *