Helikopter szuka 23-latka

helikopter

helikopterOd kilku godzin nad Świdnicą lata policyjny helikopter. Trwa akcja poszukiwania 23-letniego mężczyzny, który groził popełnieniem samobójstwa.

Od kilku godzin nad Świdnicą lata policyjny helikopter. Trwa akcja poszukiwania 23-letniego mężczyzny, który groził popełnieniem samobójstwa.

Na razie akcja nie przyniosła żadnych efektów, ale działania cały czas są prowadzone – informuje Adam Mazur z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. Policjanci z helikoptera wypatrują niebieskiego renault scenic, którym porusza się poszukiwany 23-latek. Maszyna przyleciała do Świdnicy z Wrocławia. Śmigłowiec często lata na bardzo niskim pułapie. Nad Parkiem Centralnym widziany był niewiele ponad koronami drzew.– Warunki pogodowe są dobre, a okoliczności wydarzenia – ratowanie życia i zdrowia ludzkiego – są uzasadnione, aby wykorzystać w akcji helikopter. Z wysokości sprawdzane są nie tylko ulice miasta, ale również okolice, leśne zagajniki, tereny nad zbiornikami wodnymi – tłumaczy Mazur. helikopter

Informację o zaginięciu mężczyzny oraz prawdopodobnie planowanego przez niego samobójstwa przekazała policji żona 23-latka. Policjanci szukają mężczyzny od godziny 8.00.

(ram)

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *