Hawajskie Kino na Szpilkach

Cinema 3D w Świdnicy po raz kolejny ma zaszczyt zaprosić wszystkie Panie do wspólnej zabawy. Już 16 lipca o godzinie 17:30 odbędzie się wakacyjna edycja Kina Na Szpilkach w klimacie hawajskim. Spotkanie zakończy się specjalnym, przedpremierowym pokazem hitu „Magic Mike XXL”.

 

Cinema 3D w Świdnicy po raz kolejny ma zaszczyt zaprosić wszystkie Panie do wspólnej zabawy. Już 16 lipca o godzinie 17:30 odbędzie się wakacyjna edycja Kina Na Szpilkach w klimacie hawajskim. Spotkanie zakończy się specjalnym, przedpremierowym pokazem hitu „Magic Mike XXL”.

 

– Przede wszystkim chciałbym serdecznie zachęcić wszystkie Panie do podjęcia tematu przewodniego najbliższej edycji Kina Na Szpilkach. Pogoda za oknem dopisuje i mam nadzieję dopisywać będzie cały czas dlatego też tym razem szpilki radzimy zostawić w domach a zastąpić je mogą różnego rodzaju hawajskie stroje czy kwieciste girlandy. Na najlepsze stroje hawajskie czekają atrakcyjne nagrody – mówi Bartosz Zacharski, Specjalista ds. Kluczowych Klientów.

Na Panie jak przy okazji każdej edycji Kina Na Szpilkach czeka lampka szampana oraz liczne atrakcje. Ponownie kino w Świdnicy gościć będzie m.in. Dietaminka Agnieszka Podgórska oraz Panie z Natur House które doradzać będą jak dbać o linie na lato, Magia Dotyku czy Blue Velvet natomiast podpowiedzą jak zadbać o siebie i zrelaksować się w te chłodniejsze, wakacyjne dni a by nie martwić się o gotówkę podczas urlopu skonsultować się będzie można u Pań z Banku Zachodniego WBK. To nie koniec atrakcji bo o podniebienia Pań które przybędą na Kino Na Szpilkach zadba Stara Szopa oraz Diabelski Burger a swój debiut na lipcowej imprezie będzie miała niedawno otwarta restauracja Manufaktura. Nie zabraknie również stałych bywalców Kina Na Szpilkach czyli Pałacu Jugowice który zachęcać będzie do odwiedzenia swojego Hotelu SPA.

Na pewno będzie gorąco i to nie koniecznie za sprawą temperatury za oknami. O hawajski klimat imprezy zadba sponsor główny Restauracja Delagio która zapewni profesjonalną obsługę barmańską bo jeśli Hawaje to przecież nie może obyć się bez drinków z parasolką a na koniec zrobi się jeszcze goręcej dzięki filmowi „Magic Mike XXL”.

– To bardzo wyjątkowy tytuł nie tylko dla naszego kina ale myślę, że również dla wszystkich Pań które są z nami od początku i nie chodzi tylko o tematykę tego tytułu. Poprzednia część filmu czyli „Magic Mike” towarzyszył historycznej, pierwszej edycji Kina Na Szpilkach która zapoczątkowała tą wspaniałą tradycję którą mamy zaszczyt kontynuować. – zaznacza Grzegorz Tomski, dyrektor kina Cinema 3D w Świdnicy.

Tradycyjnie na wszystkie Panie które wezmą udział w lipcowej edycji Kina Na Szpilkach czekają również atrakcję po seansie czyli After Party na które zapraszają:

Restauracja Delagio – zniżki na drinki

Manufaktura – 30% zniżki (nie dotyczy alkoholi)

Diabelski Burger – 10% zniżki na wszystko

Restauracja Stara Szopa – 10% zniżki na wszystko.

Bilety w cenie 20zł już do nabycia w kasach kina. Impreza od 18 roku życia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *