Gwiazdy w Żarowie

fot. (użyczone sławomir funpage) fot. strona główna (ostrowska.pl)

Sławomir i Małgorzata Ostrowska gwiazdami tegorocznych Dni Żarowa.

To będzie weekend pełen atrakcji. Dni miasta rozpoczną się 24 maja występami przedszkolaków z Bajkowego Przedszkola oraz z Chatki Małolatka. Po nich na scenie zobaczymy Warakomski Trio oraz Zero Procent. O godzinie 21.00 występ gwiazdy. Będzie nią Sławomir, gwiazda disco polo, autor przeboju Miłość w Zakopanem, z którym dotarł do 4 miejsca na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach. Pierwszy dzień zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

Kolejny dzień rozpocznie XI Przegląd Piosenki Ludowej i Biesiadnej. Po nim festyn rodzinny Klauniada, Talenty na scenę, koncert Miejskiej Orkiestry Dętej i Ślad. O godzinie 20.30 na scenie zobaczymy Małgorzatę Ostrowską, byłą wokalistkę zespołu Lombard, w którym śpiewała przez dziesięć lat. O godzinie 22.00 dyskoteka po chmurką, a o północy oficjalne zakończenie Dni Żarowa.

Dwudniowej imprezie towarzyszyć będą: zawody wędkarskie o puchar Burmistrza Miasta Żarów, Turniej Piłki Nożnej Zakładów Pracy o puchar Burmistrza Miasta Żarów 2019, XIII Memoriał im. Edwarda Sypniewskiego w piłce siatkowej mężczyzn, turniej deblowy tenisa ziemnego oraz Turniej koszykówki ulicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *