Groźni przestępcy w rękach policji

Ukrywali się przed policją i prokuratorem, ale w końcu zostali namierzeni. Świdniccy policjanci zatrzymali na terenie naszego powiatu kolejne dwie osoby poszukiwane.

fot. archiwum redakcji, ilustracyjne

Miesiącami, a nawet latami starają się unikać kontaktu z policją. Nie stawiają się na czynności procesowe, takie jak chociażby przesłuchanie, ukrywają się w celu uniknięcia odbycia kary pozbawienia wolności, czy nie wracają do zakładów karnych z udzielonych im przepustek. Podstawy poszukiwań są różne, jednak ilość osób próbujących przechytrzyć wymiar sprawiedliwości wciąż jest spora. Na próżno. – Świdniccy policjanci zatrzymali na terenie naszego powiatu kolejne dwie osoby poszukiwane. Zatrzymani to mężczyźni w wieku 40 lat. Ukrywali się oni przed sądem. Trafili już do Aresztu Śledczego celem odbycia kary – podała 4 kwietnia sierż. Magdalena Ząbek, oficer prasowy KPP w Świdnicy.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy oraz jednostek podległych z terenu naszego powiatu, od początku 2018 roku zatrzymali już 116 osób poszukiwanych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *