Góra pieniędzy dla chorych dzieci

Znamy oficjalne wyniki finansowe Noworocznego Charytatywnego Turnieju Piłkarskiego zorganizowanego przez Fundację Łączy Nas Football.

zurek akcja

W turnieju, który odbył się w niedzielę, 10 stycznia wystąpiło sześć zespołów: Oldboje Lecha Poznań, Zagłębie Lubin, Polonia-Stal Świdnica, Górnik Wałbrzych, reprezentacja Fundacji Łączy Nas Dootball i drużyna Fighters złożona z zawodników sztuk walki. Imprezie towarzyszyła licytacja sportowych pamiątek. Jak informują Wiesław Żurek i Remigiusz Jezierski z Fundacji ŁNF łącznie zebrano 27.815,18 zł!

Po wpłynięciu ostatniego przelewu za wylicytowane gadżety piłkarskie powyższą kwotę, 100% podzielimy na trzy równe części, a pieniądze te zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację dla beneficjentów tego szlachetnego przedsięwzięcia, tj. trójki dzieci: Emilki, Maćka i Mikołaja. Na każdego z nich przypadnie kwota  9.270 zł. Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny udało się nam przeprowadzić tę imprezę i to z tak wspaniałym efektem. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie: prywatnym sponsorom, Urzędowi Miejskiemu, ŚOSiR, każdej osobie, która pojawiła się w niedzielę na Turnieju i wykupiła cegiełkę, w szczególności licytującym. Wielkie podziękowania dla Zagłębia Lubin i ich fantastycznych kibiców, dla Oldboji Lecha Poznań, dla piłkarzy Górnika Wałbrzych i Polonii-Stal Świdnica, wspaniałych sportowców gości, reprezentujących drużynę Fundacji „Łączy nas Football” oraz dla drużyny Fighters-Team, złożonej z zawodników uprawiających różne dyscypliny sztuk walki – mówi poruszony wynikami akcji Wiesław Żurek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *