Gokartem po dachu również w niedzielę

W związku z pogodą bezpłatny tor kartingowy będzie dostępny również w niedzielę. Od 7 do 9 kwietnia Galeria Świdnicka zaprasza na specjalne wydarzenie motoryzacyjne.

W piątek 7 kwietnia o godz. 20.00 przed głównym wejściem do Galerii świdnickiej odbędzie się honorowy start 1. rundy rajdu Tarmac Masters, rozgrywającej się na kultowych odcinkach w Górach Sowich,  organizowanej przez G4 Sport Club zrzeszony w PZM.

Na imprezę „Tarmac Masters” składają się dwie eliminacje: Super Konkursowa Jazda Samochodem będąca rundą Amatorskich Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska oraz Rajd Okręgowy będący rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska.

Honorowa meta rajdu zaplanowana jest na sobotę 8 kwietnia o godzinie 19.00, również przed Galerią Świdnicką.

W sobotę 8 kwietnia zarówno młodsi jak i starsi  klienci Galerii Świdnickiej będą mogli spróbować swoich sił w jeździe gokartami. Na parkingu na dachu galerii przygotowany będzie profesjonalny tor kartingowy, z którego miłośnicy szybkiej jazdy korzystać będą bezpłatnie. Dostępne będą gokarty dla dorosłych, ale także gokart dla starszych dzieci oraz tandem do wspólnej przejażdżki dziecka z rodzicem lub instruktorem.

W związku z warunkami pogodowymi, bezpłatny tor kartingowy dostępny będzie nie tylko w sobotę, ale również w niedzielę. Zapraszamy w sobotę w godzinach 11-17 oraz w niedzielę w godzinach 11-15.

Z powodów technicznych nie odbędzie się prezentacja aut z Kopalni Połysku.

Temat startu i mety rajdu Tarmac Masters pozostaje bez zmian.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *