Advertisement
Aktualności, Marcinowice, Polecamy

Głosuj na plac zabaw dla Marcinowic

Głosuj codziennie! Dzieci z Marcinowic marzą o placu zabaw od Nivea.

nivea

Tym razem miejscowość Marcinowice w gminie Świdnica stara się o głosy w konkursie www.nivea.pl. Stawką jest nowoczesny i niepowtarzalny plac zabaw wartości tysięcy złotych. Pomóż dzieciakom i codziennie oddawaj swój głos!

Plac zabaw miałby być w pobliżu Zespołu Szkół w Marcinowicach. Bardzo nam zależy na dotarciu do jak największej grupy osób. Prosimy o oddawanie głosów – zachęcają mieszkańcy.

Utworzyli już wydarzenie na portalu Facebook
Facebook

Głosować można również przez stronę Zespołu Szkół w Marcinowicach

Głosuj

Oddać można codziennie dziesięć głosów z różnych adresów e-mail z domowego komputera lub dowolną ilość z każdego komputera w miejscu publicznym (szkoły, przedszkola, urzędy, biblioteki, przychodnie zdrowia itp.). I tak do 2 czerwca. Pokażmy, że mamy w sobie moc i razem sprawmy wielką radość dzieciom. Marcinowice mają dużą szansę na zwycięstwo w konkursie „Podwórko Nivea Rodzinne Miejsce Zabaw”.

Jak głosować?

Głosowanie odbywa się na stronie internetowej www.nivea.pl/podworko Po wyszukaniu lokalizacji Marcinowice należy kliknąć na „GŁOSUJ”. Następnie należy wpisać adres e-mail i przepisać kod antyspamowy. Ostatni i najważniejszy krok to wejście na swoją pocztę i w wiadomości o oddaniu głosu kliknięcie na link aktywacyjny, potwierdzający oddanie głosu. Głosować można również poprzez Facebook. Co ważne z prywatnego komputera można wysłać codziennie do dziesięciu głosów (każdy z innego adresu mailowego). Z komputerów ogólnodostępnych (w szkołach, ośrodkach kultury, urzędach, bibliotekach) głosować można do woli.

20 maja 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *