Futurystyczna Legenda o Świdnicy (NAPISZ OPOWIADANIE)

Konkurs na opowiadanie o przyszłości naszego miasta. Co będzie w nim za sto lat? Co się stanie z miejscami, które znamy? Jakie są możliwe scenariusze – utopie, marzenia, wizje? Co, jeśli będziesz mieszkańcem Świdnicy za sto lat?

konkurs-legenda-baner

Odkryj swoje miasto na nowo, w innej scenografii i z innymi aktorami. Udaj się w przyszłość i zdobądź nagrodę – każdy mieszkaniec Świdnicy może wziąć udział w naszym konkursie.

Napisz opowiadanie (max 5 stron maszynopisu*) i prześlij plik, podpisany imieniem i nazwiskiem, na adres: fundacja@ladnehistorie.pl (w tytule maila wpisując “LEGENDA”) do 12 grudnia 2016 roku. Wśród nadesłanych prac wyłonimy najbardziej zaskakującą wizję przyszłości. Tematem jest przyszłość miasta i wszelkie jej interpretacje. Prace będzie oceniać profesjonalne jury. Wyniki ogłosimy do 15 grudnia.  Nagrodą dla zwycięzcy jest elektroniczny czytnik książek oraz publikacja historii w formie e-booka!

Szczegóły na: www.ladnehistorie.pl oraz na naszym Facebooku @ladnehistorie

Organizatorem konkursu jest Fundacja Ładne Historie.

Konkurs jest realizowany w ramach projektu “Świdnicka Pracownia Opowiadania” dofinansowanego przez Biuro Impart Europejską Stolicę Kultury Wrocław 2016 w ramach Budżetu Literackiego Dolnego Śląska.

*Czcionka 12 Times New Roman, Interlinia 1,5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *