Świdnicka florystka dla WOŚP

Świdnicka florystka Grażyna Zieniuk, właścicielka Studia Florystycznego „Stokrotka” już po raz kolejny będzie uczestniczyć w grupie wybranych kilkudziesięciu florystów z całej Polski, by wspomóc warszawski telewizyjny sztab Jurka Owsiaka w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Gdy Pani Grażyna Zieniuk przyszła do naszej redakcji, by ogłosić tę pozytywną informację, uśmiech nie schodził jej z twarzy. – Jadę do Warszawy na WOŚP! Czuję się naprawdę zaszczycona – stwierdziła i dodała, że akcja florystów jest całkowicie charytatywna. – W taki sposób pomagamy. Ponosimy koszty podróży, zakwaterowania, wyżywienia i wykonujemy na miejscu naprawdę ciężką pracę, bo często bolą nas ręce, nogi i kręgosłupy, ale radość jest ogromna –  naprawdę warto – opisuje.

Floryści dla WOŚP to akcja, która rozgrywa się zgodnie z rytmem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, każdego stycznia, nieprzerwanie od 2010 roku. Polega ona na wykonaniu i przekazaniu WOŚP-owi bukietów wręczanych przez Jurka Owsiaka gościom Wielkiego Finału.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tym roku już po raz dwudziesty szósty. Tym razem zebrane pieniądze przeznaczone zostaną „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Szczegóły akcji „Floryści dla WOŚP” https://web.facebook.com/events/165896714172964/

(BFG)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *