Fitness to nie moda, to styl życia

Każda z nas chce być piękna, chce się czuć i wyglądać imponująco. Zbliża się lato. Czas, kiedy odsłaniamy więcej, wychodzimy na plażę. Chcesz być gotowa, jeszcze piękniejsza? Jest takie miejsce w Świdnicy, gdzie profesjonalne trenerki z przyjemnością pomogą Ci wyglądać i czuć się wspaniale.

LaBonitafit to klub stworzony przez kobiety – dla kobiet. Znajdziesz tu zajęcia fitness, których do tej pory nie było. Znajdziesz tu siebie i pięknie rozkwitniesz. – Najnowszym i najbardziej pożądanym treningiem, jest trening na linach czyli bungee fitness. W naszym klubie jest to absolutny numer 1. Na jednych zajęciach spalamy aż 800 kalorii! – zaznacza założycielka laBonitafit, instruktor fitness i tańca – Paulina Walczewska.

Bungee to ćwiczenia dla każdego. Proste kroki, ale szybkie tempo sprawiają, że po każdych zajęciach jesteś mokra, jakbyś wyszła spod prysznica. – Ubieramy specjalne spodenki, które zwiększają temperaturę ciała, więc uda, pośladki i brzuch – najważniejsze dla nas miejsca, są bez szans. Ćwiczę już od miesiąca i mogę potwierdzić, że prawie całkowicie pozbyłam się cellulitu z tych miejsc – mówi Joanna, klientka laBonitafit.

Trening na bungee nie obciąża stawów. Dzięki podwieszeniu, nie czujemy, że ćwiczymy. Nie ma też ograniczenia wagowego, bez problemu każdy sobie poradzi i będzie miał z tego niesamowitą frajdę. Oprócz spalania tkanki tłuszczowej, to naprawdę fajna zabawa. Loty, pady, pompki, cyrkle pozwalają nam poczuć się jak dziecko. Na tym treningu można poznać swoje możliwości, o których naszemu ciału się nie śniło.

-Bungee to absolutny hit. Nie dość, że robimy piękne ciała, to jeszcze wyzwalamy w sobie takie endorfiny, że dziewczyny nie mogą doczekać się kolejnych zajęć. To samo jest z dziećmi, które też ćwiczą na bungee. To dopiero zabawa, bo one nie mają w sobie strachu, nie boją się latać i szaleć na linach – dodaje Dorota Smarż, instruktorka prowadząca zajęcia Bungee Kids w laBonitafit.

Jeśli więc chcesz pozbyć się nadprogramowej części swojego pięknego ciała, ten trening jest dla Ciebie. Niezależnie od wieku i kondycji, jest to świetny trening z profesjonalnie przygotowaną instruktorką. Pamiętaj, że jest to nowoczesny, unikalny wymiar bungee. Intensywny trening w grupie, nieskrępowana atmosfera,  łatwe ćwiczenia pozwolą Ci uzyskać wymarzoną sylwetkę, poczujesz że możesz wszystko!

LaBonitafit to klub fitness i szkoła tańca. Skorzystaj z ciekawej oferty zajęć, m.in.: bungee, trampoliny, super brzuch, uda, pośladki, fitness dla kobiet w ciąży, trening personalny, latino ladies, high heels i wiele innych.  Dla dzieci są m.in.: zajęcia taneczne, trampoliny i bungee, a już wkrótce balet, taniec towarzyski i wiele innych. W ofercie również wyjątkowe, aktywne przyjęcia urodzinowe dla najmłodszych. Nad Twoją dietą czuwa profesjonalny dietetyk, a nad sprawnym ciałem – fizjoterapeuta. LaBonitafit to miejsce stworzone z myślą o kobietach, które chcą być piękne, silne, zdrowe, szczęśliwe i zmotywowane. Połączenie pasji, latynoamerykańskich rytmów, profesjonalizmu, i uśmiechu gwarantuje, że poczujesz się wyjątkowo. Przyjdź i zostań jedną z nas – bądź laBonita!

laBonitaFit
ul. Ofiar Oświęcimskich 15
58-100 Świdnica
www.labonitafit.pl  tel. 663-597-879

Znajdź nas na Facebook-u – KLIK
Śledź nas na Instagramie – KLIK

1 thought on “Fitness to nie moda, to styl życia

  1. Świetne miejsce pełne pozytywnej energii zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Bungee rewelacja. Jak najbardziej polecam?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *