Finisz będzie ciekawy

siatkauniwersal2

Po kilku tygodniach przerwy na parkiety wrócili siatkarze amatorzy Powiatowej Ligi Siatkówki TKKF. Długa pauza nie wszystkim wyszła na dobre.

Za największą niespodziankę uznać należy zwycięstwo Pionierów z Manufaturą. Zaskoczeniem jest również wynik derbów Żarowa. Volley urwał seta TKKF-owi. Dla gospodarzy była to dopiero pierwsza zdobycz w tym sezonie! Tabelę wciąż otwiera Cleanet Świebodzice. W obronie tytułu mistrzowskiego może im przeszkodzić już chyba tylko ekipa Oldboys Strzegom.

47. Powiatowa Liga Siatkówki TKKF. 11. kolejka (11-15.04): Volley Żarów – TKKF Żarów 1:3, Pionierzy Świdnica – Manufaktura Świdnica 3:1, Płomień Dobromierz – Oldboys Strzegom 1:3, Cleanet Świebodzice – Bad Boys Strzegom 3:0. Mecz zaległy: Oldboys – TKKF 3:1

1.              Cleanet Świebodzice (m)      11        31        32:3

2.              Oldboys Strzegom                 11        29        30:8

3.              TKKF Żarów                          11        25        27:12

4.              Manufaktura Świdnica (b)     11        15        21:22

5.              Płomień Dobromierz             11        15        19:21

6.              Pionierzy Świdnica (b)          11        11        12:24

7.              Bad Boys Strzegom               11        6          10:29

8.              Volley Żarów                          11        0          1:33