Festyn na Dzień Dziecka

Świdnicka Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych” zaprasza maluchy z całego miasta na wielki festyn z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy szacują, że w imprezie udział weźmie ponad tysiąc maluchów. Każdy wyjdzie obdarowany.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świdnicy, mająca swoją siedzibę przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej, Dzień Dziecka organizuje po raz pierwszy. I od razu na taką skalę. – Mówi się, że nasze Osiedle Młodych się starzeje – mówi prezes Andrzej Brzozowski. – Więc jakby na przekór chcemy pokazać, że wcale tak nie jest i że o naszych najmłodszych dbamy szczególnie.

Do wspólnego organizowania imprezy w formie całodniowego festynu spółdzielnia zaprosiła Szkołę Podstawową nr 4, Młodzieżowy Dom Kultury, osiedlowe przedszkola i Świdnicki Ośrodek Kultury. – Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła prezydent Beata Moskal-Słaniewska mówi radny Jan Górski, który jest pomysłodawcą eventu. – Partnerami i sponsorami w części do ufundowanych nagród konkursowych zdecydowali się być oprócz mnie radni: Krzysztof Grudziński, Marcin Paluszek, Andrzej Protasiuk, Janusz Solecki i Janusz Szalkiewicz.

Imprezy, konkursy, zabawy, koncerty odbywać się będą na scenie usytuowanej na placu przed Szkołą Podstawową na Osiedlu Młodych. Sztandarową imprezą będą rozgrywane po raz pierwszy I Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej. Zapraszamy wszystkich małych mieszkańców 1 czerwca w godzinach od 9.00 do 17.00. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *