Fałszerze kart na wolności

antyterrorysci

antyterrorysciByli rewelacyjnie przygotowani do podrabiania kart bankomatowych. Bułgarzy kopiowali zawartość pasków magnetycznych kart przy użyciu urządzeń instalowanych na bankomatach należących do PEKAO SA, BZWBK SA i PKO BP SA (tzw. skimming). Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie skazał ich na 3 lata więzienia, ale karę zawiesił. Dołożył za to grzywnę.

 

Byli rewelacyjnie przygotowani do podrabiania kart bankomatowych. Bułgarzy kopiowali zawartość pasków magnetycznych kart przy użyciu urządzeń instalowanych na bankomatach należących do PEKAO SA, BZWBK SA i PKO BP SA (tzw. skimming). Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie skazał ich na 3 lata więzienia, ale karę zawiesił. Dołożył za to grzywnę.policja1

Czterech Bułgarów zatrzymano pod koniec marca. Za to, że na bankomacie znajdującym się przy markecie budowlanym na terenie Dzierżoniowa zamontowali urządzenie służące do kopiowania danych z kart płatniczych.

Oszuści mieli na sumieniu jednak znacznie więcej. Policja prowadząc sprawę pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Dzierżoniowie zabezpieczyła między innymi sprzęt komputerowy, tzw. skimmery oraz listwy wyposażone w mikrokamery. Wszystko to było wykorzystywane do popełnienia przestępstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *