Electrolux – bezpieczną fabryką

W ramach obchodów Światowego Dnia Bezpieczeństwa, żarowska fabryka zmywarek Electrolux została nagrodzona statuetką „Most improved in Safety Global Award Winner Europe & Middle East Region 2016” dla najbezpieczniejszego zakładu.

. – Po raz siódmy Electrolux w Żarowie obchodzi Światowy Dzień Bezpieczeństwa. W naszej firmie bezpieczeństwo, szczególnie pracowników i całej załogi jest fundamentem naszej działalności operacyjnej i priorytetem, z którym nie negocjujemy. Zależy nam na tym, aby tworzyć bezpieczne miejsca pracy, aby nasi pracownicy czuli się bezpieczni, zarówno w domu, jak i pracy – mówi Paweł Sowicz, dyrektor fabryki Electrolux Poland w Żarowie.

Światowy Dzień Bezpieczeństwa w żarowskim Electroluxie, jak co roku obchodzony był z udziałem wszystkich pracowników. Nie zabrakło konkursów, pokazów czy testów wiedzy o BHP, w których nagrodami były sprzęty AGD marki Electrolux. Nagrody powędrowały także do dzieci pracowników za udział w konkursie plastycznym „Bezpieczeństwo i ochrona środowiska oczami dziecka” oraz „Postać BHP i ochrony środowiska”. Nie zapomniano również o poczęstunku dla całej załogi fabryki. – Staramy się działać proaktywnie i włączać w te działania naszych pracowników. Nagroda, którą otrzymała dziś firma Electrolux w Żarowie to nagroda za najlepszy postęp zakładu w Europie. Jesteśmy najbardziej bezpiecznym zakładem, jeżeli chodzi o produkcję AGD w Polsce. Po raz siódmy już celebrujemy „Safety Day”, czyli Światowy Dzień Bezpieczeństwa w naszej firmie i po raz drugi otrzymaliśmy nagrodę. Pierwszy raz za najlepszą poprawę, a kilka lat wcześniej za najlepszy wyniki, jeśli chodzi o zakłady europejskie – wyjaśniał Piotr Statuch, kierownik działu BHP i Ochrony Środowiska w zakładzie Electrolux Poland w Żarowie. Niespodzianką dla wszystkich pracowników był również tort z napisem „Dziękujemy za bezpieczną pracę”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *