Dzień pluszowego misia

27 listopada 2015 r. obchodziliśmy w naszej szkole już po raz trzeci Święto Pluszowego Misia. W tym dniu najważniejszymi gośćmi były pluszowe misie przyniesione przez dzieci z domu.

Dzień pluszowego misia 1

Maskotki były różne, od bardzo malutkich do bardzo, bardzo dużych. Ilość pluszowych przyjaciół była imponująca. Zabawę w auli rozpoczęliśmy od powitania pluszowych misiów przy dźwiękach muzyki. Później dzieci wysłuchały opowieści o historii powstania pluszowego misia. Dowiedziały się również wielu ciekawostek o życiu niedźwiedzi brunatnych. Wzięły udział w licznych konkursach oraz zabawach przy muzyce.

Jednym z elementów, które zdecydowały o wyborze tego wydarzenia przez uczniów klasy II, jako jednego z ciekawszych w bieżącym roku szkolnym, były według dzieci ciekawe konkursy, w których mogły uczestniczyć. Bardzo podobały im się również zabawy ruchowe przy muzyce z przyniesionymi misiami.

Uczniowie klasy II ze Szkoły Podstawowej w Bystrzycy Górnej w składzie: Natalia Barcik, Weronika Błaut, Dominik Czapski, Maciej Dobrowolski, Jakub Dratwa, Szymon Głowacki, Kamil Hyla, Amelia Jachyra, Tomasz Kaczmarek, Mateusz Kadela, Oliwia Koszyk, Wiktor Kowalik, Agata Kuchta, Bartosz Madziara, Jakub Markowski, Mateusz Minta, Patryk Miś, Elena Moss, Maja Olejko, Wojciech Pławecki, Maja Pławuszewska, Mateusz Szakiel, Fabian Zajączkowski, której opiekunem jest Ewa Krawętek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *