Dzień babci i dziadka

Dnia 21.01.2016 r. na godz.16.30 zaprosiliśmy kochanych Bacie i Dziadków na występ i zabawy z okazji „Dnia Babci i Dziadka”. Program artystyczny obejmował spektakl bajki „Czerwony Kapturek” grany przez nas – młodych aktorów – oraz kukiełki: mamę, babcię, czerwonego kapturka, wilka. Występ był bardzo udany, wzruszający ,kolorowy, a na twarzach naszych kochanych babć i dziadków były uśmiechy i łzy wzruszenia.

Dzień babci i dziadka 8

„Dnia 21.01.2016 r. gościliśmy w naszej klasie ukochanych i babcie i dziadków z okazji ich święta.
Program artystyczny, który przygotowaliśmy z naszymi paniami: Małgosią i Beatką obejmował spektakl „Czerwony Kapturek”.
Występ był bardzo udany, a nagrodą dla każdego z nas były oklaski od naszych ukochanych dziadków. Na ich twarzach promieniały uśmiechy, a w oczach kręciły się łezki radości.
Największe zaskoczenie na naszych dziadkach wywarł sprawdzian wiedzy na nasz temat, starali się napisać jak najwięcej i najlepiej o nas, choć czasami mijało się to delikatnie z prawdą.
Po zakończonej uroczystości na twarzach naszych dziadków, pań wychowawczyń i nas samych pojawiło się wzruszenie. Dziadkowie byli z nas dumni, ponieważ specjalnie dla nich przygotowaliśmy ten występ. Byliśmy szczęśliwi, że poświęcony czas nie poszedł na marne i mogliśmy sprawić ogromną przyjemność zarówno dziadkom jak i paniom.
Wybierając to wydarzenie chciałbym podziękować moim dziadkom za pomoc, ciepłe słowa i dobre rady, które na pewno wykorzystam w dorosłym życiu.” Maksymilian Ruszaj

Wybraliśmy to wydarzenie, ponieważ było piękne, kolorowe i wzruszające. W ten sposób chcieliśmy podziękować babciom i dziadkom za każdą okazaną nam pomoc, ciepłe słowa i dobre rady, które na pewno wykorzystamy w dorosłym życiu!

Uczniowie klasy II c ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Świdnicy w składzie: Filip Batko, Zuzanna Dudzic, Adrianna Huk, Oskar Jurek, Pola Józefowska, Oliwier Kaniak, Natalia Kanownik, Oliwia Kida, Lena Kmiecińska, Mikołaj Kwiatkowski, Emilia Ligierko, Agata Mikołajewska, Nowicki Kacper, Maksymilian Ruszaj, Hubert Rzepisko, Maja Sitoń, Krzysztof Stęplewski, Wiktor Urbańczyk, Karolina Zawadzka, której opiekunami są Beata Franieczek i Małgorzata Kaszyńska.

Dzień babci i dziadka 7 Dzień babci i dziadka 6 Dzień babci i dziadka 5 Dzień babci i dziadka 4 Dzień babci i dziadka 3 Dzień babci i dziadka 2 D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *