Dzień babci i dziadka

Od kilku już lat w kalendarz naszych uroczystości szkolnych na stałe wpisany jest Dzień Babci i Dziadka. W tym roku obchodziliśmy go 22 stycznia.

Dzień babci i dziadka 1

Tego dnia aula szkolna zapełniła się licznie przybyłymi gośćmi, przed którymi uczniowie klas O-III zaprezentowali bogaty program artystyczny, na który składały się Jasełka, wiersze, piosenki, tańce i zabawne skecze. Były również popisy gry na fletach w wykonaniu trzecioklasistów. Zaproszeni goście z uwagą słuchali i podziwiali występy swoich wnuków. Na zakończenie babcie i dziadkowie zostali obdarowani przez wnuki własnoręcznie przygotowanymi upominkami..

Jednym z elementów decydujących o wyborze tego wydarzenia przez uczniówklasy Ia, była możliwość poczucia się współgospodarzami podczas przygotowań do uroczystości, a także możliwość czerpania radości z wręczania bliskim samodzielnie przygotowanych prezentów.

Uczniowie klasy I a ze Szkoły Podstawowej w Bystrzycy Górnej w składzie: Zosia Bekas, Natalia Darasz, Emilia Dymitruk, Jakub Faryński, Mikołaj Józwik, Gabrysia Karkuszewska, Lena Kozioł, Hubert Kurek, Basia Michalska, Tomek Minta, Mateusz Niewiadomski, Adam Olejko, Natalia Przylasko, Dawid Rzeszut, Kaja Seweryn, Nikola Somala, Nikola Struzik, Sebastian Trzeciak, Tobiasz Twardak, Jagoda Ziemba, której opiekunem jest Małgorzata Frej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *