Dwucyfrówka w pierwszym sparingu Polonii-Stali

Bardzo wysoką porażką zakończył się pierwszy sparing Polonii-Stali Świdnica. W środę świdniczanie zmierzyli się w Wałbrzychu z pierwszoligowym Dolcanem Ząbki.

Polonia-Stal Świdnica – Dolcan Ząbki 0:10 (0:3)

Polonia-Stal: Stitou – Skrypak, Kozaczenko, Sudoł, Salamon, G. Borowy, Szuba, Jaros, Kukla, Tarnov, Tobiasz (B. Kot, Wajdzik, Chrapek, Truszczyński, Gładysz, Komidaj, Kohut (testowany), Ł. Kot, Mi. Morawski)

Biało-zieloni przegrali aż 0:10 (0:3). – W pierwszej połowie nasza gra jeszcze jakoś wyglądała, ale w drugiej części, gdy na boisku pojawiali się kolejni juniorzy i młodsi zawodnicy było już zdecydowanie gorzej – tłumaczy Grzegorz Borowy, kapitan i drugi trener zespołu. – Wynik bardzo zły, ale pamiętajmy, że Dolcan niedługo zaczyna ligę, a my mamy za sobą dopiero dwie jednostki treningowe.

Najbliżej zdobycia bramki Polonia-Stal była w pierwszej połowie. Jeszcze przy stanie 0:0 po strzale Kamila Kukli piłka trafiła w poprzeczkę.

W meczu z Dolcanem testowany był napastnik MKS-u Oława Rafał Kohut.

W sobotę, 18 lipca (godzina 10.00, stadion OSiR w Świdnicy) piłkarze Polonii-Stali zmierzą się z występującą w klasie okręgowej Victorią Świebodzice.