Druga wygrana szczypiornistów ŚKPR-u

W przedostatnim sparingu przed rundą rewanżową I ligi piłkarze ŚKPR-u Świdnica pokonali w środę w Dzierżoniowie wicelidera II ligi Żagiew 27:26 (17:13). Próbą generalną przed meczami o punkty będzie wyjazdowe spotkanie z Olimpem Grodków (wtorek, 2 lutego).

skprok

Był to drugi mecz obu zespołów w okresie przygotowawczym. Dwa tygodnie temu w Świdnicy ŚKPT wygrał 30:22. Tym razem wygrana nie była tak okazała, chociaż świdniczanie wygrali w sumie pewnie. W drugiej połowie prowadzili już siedmioma golami, ale rozprężenie w ostatnich minutach sprawiło, że rywale zbliżyli się na niebezpieczny dystans.

Niestety, po raz kolejny trener Konrad Schneider miał bardzo ograniczone pole manewru. W kadrze znalazło się zaledwie dziesięciu zawodników (kontuzje, obowiązki służbowe).

Żagiew Dzierżoniów – ŚKPR Świdnica 26:27 (13:17)

ŚKPR: Wasilewicz – Yefimenko, Bruy, D. Kijek, W. Makowiejew, Piędziak, Macyszyn, Grochowski, K. Rogaczewski, P. Rogaczewski