Dożynki gminy Marcinowice (Czas na zgłoszenia wystawców)

Tegoroczne dożynki gminy Marcinowice zapowiadają się bardzo atrakcyjnie. Jeszcze do końca lipca organizatorzy czekają na zgłoszenia wystawców.

IMG_9423

Już teraz warto wpisać datę 28 sierpnia 2016 roku do swojego kalendarza. W tym dniu w gminie Marcinowice tradycyjnie odbędzie się święto plonów. Tym razem gospodarzem uroczystości będą Strzelce. Organizatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji dla całych rodzin.

Dokładny plan i szczegółową listę atrakcji poznamy początkiem sierpnia, jednak już teraz organizatorzy zdradzają, że w Strzelcach pojawią się maszyny rolnicze, przygotowane będzie lotnisko dla helikoptera, a dla najmłodszych zagroda z wiejskimi zwierzętami i strefa zabawy.

Swoje stanowiska przygotują partnerzy gminy Marcinowice– Starostwo Powiatowe w Świdnicy, Nadleśnictwo Świdnica, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Świdnicy, Państwowa Straż Pożarna w Świdnicy. Na miejscu imprezy zaparkowany będzie ostebous, w którym każdy uczestnik bezpłatnie będzie mógł wykonać badania kości.

Na scenie zagra topowy zespół polskiej muzyki tanecznej – Milano. Nie zabraknie pysznego swojskiego jedzenia, o które zadbają sołectwa i stowarzyszenia z gminy Marcinowice. Tradycją stały się również prezentacje lokalnych artystów, firm i produktów. Zgłoszenia można przesyłać do końca lipca, a szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 74 858 55 33 oraz na stronie

http://www.gok.marcinowice.pl/2016/06/09/dozynki-gminne-2016-informacje-dla-wystawcow/

1 thought on “Dożynki gminy Marcinowice (Czas na zgłoszenia wystawców)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *