Doradca ministra opuszcza UM

kosarzewski

kosarzewskiMiejskie Biuro Przetargów Urzędu Miejskiego w Świdnicy ma nowego dyrektora. Joanna Salus-Komorowska zastąpiła Zbigniewa Kosarzewskiego.

 

Miejskie Biuro Przetargów Urzędu Miejskiego w Świdnicy ma nowego dyrektora. Joanna Salus-Komorowska zastąpiła Zbigniewa Kosarzewskiego.

Doświadczony urzędnik jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie zamówień publicznych. Był doradcą nawet ministra gospodarki. Po 45 latach pracy nabył prawa emerytalne. – Chciałem podziękować pracownikom urzędu. Stanowiliśmy zgrany, kompetentny zespół – mówił Kosarzewski podczas oficjalnego pożegnania na sesji Rady Miejskiej w piątek, 23 stycznia. – Dalej będę zajmował się zamówieniami publicznymi. Jeśli tylko będzie taka potrzeba, na pewno pomogę naszemu rzędowi – zapewniał. Zbigniewa Kosarzewskiego pożegnano bukietem kwiatów i gromkimi brawami kosarzewskisalus

 

Nowa dyrektor MBP została wybrana w drodze konkursu ogłoszonego przez prezydent Beatę Moskal-Słaniewską (wcześniejszy, ogłoszony przez jej poprzednika został odwołany). To wzbudziło kontrowersje. Salus-Komorowska jest anglistką i specjalistą ds. zamówień publicznych. W przeszłości pracowała między innymi w uzdrowisku w Szczawnie-Zdroju. W trakcie kampanii wyborczej była w komitecie honorowym Moskal-Słaniewskiej.

(ram)

{fcoemment}

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *