Dolnośląski Gryf dla Pasol-Paco

– Ta nagroda to dla nas wyróżnienie i zobowiązanie. Cieszę się, że moi współpracownicy namówili mnie do zgłoszenia się do rywalizacji w tym konkursie. Cieszę się też, że kapituła złożona z wybitnych osobistości ze świata biznesu i nauki doceniła naszą pracę i zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej. Ale szczególne podziękowania, o czym mówiłam odbierając Gryfa, należą się przede wszystkim naszym klientom, którzy na co dzień wybierają nasze wypieki. To dzięki nim możemy pomagać na tak dużą skalę – podkreśla Katarzyna Jarosz-Lenkiewicz, właścicielka rodzinnej piekarni Pasol-Paco, która otrzymała nagrodę za społeczną odpowiedzialność firmy.

dolnośląski_gryf

Dolnośląskiego Gryfa dostaliśmy w szczególnym czasie, kiedy nasza rodzinna piekarnia obchodzi dwudziestopięciolecie. Od początku istnienia piekarni wspieramy talenty najmłodszych, na co dzień dzielimy się chlebem z potrzebującymi, angażujemy się w akcje charytatywne, kibicujemy młodym sportowcom i artystom. Traktuję tę nagrodę jako potwierdzenie, że wiele znamienitych osób myśli tak jak my, że warto pomagać. Jesteśmy dumni z naszej pracy i nadal będziemy robić swoje – zapewnia prezes Pasol-Paco.

Dolnośląskie Gryfy rozdano już po raz trzynasty. Najważniejsze nagrody gospodarcze przyznawane przedsiębiorstwom działającym na terenie naszego województwa trafiły do ośmiu firm, w tym dwóch z powiatu świdnickiego: rodzinnej piekarni Pasol-Paco ze Świdnicy i Śnieżki Invest ze Świebodzic, która otrzymała nagrodę za szczególne osiągnięcia w działalności na rzecz rozwoju Dolnego Śląska. Wielka Gala Biznesu, podczas której uroczyście wręczano statuetki laureatom, odbyła się 17 października w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

dolnośląski_gryf_2

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *