Aktualności, Świdnica

Dietetyczne Rewolucje

Jak przygotować dobrze zbilansowane posiłki, jak „nie zajadać” problemów oraz jakie są zasady zdrowej kuchni? Tego między innymi dowiedzą się uczestnicy bezpłatnych warsztatów, na które 1 kwietnia ruszają zapisy.

fot. (bfg), ilustracyjne

Stowarzyszenie Mamy co Kochamy przy współpracy z Urzędem Miejskim w Świdnicy oraz Akademią Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju zaprasza rodziców i dzieci na Dietetyczne Rewolucje – cykl bezpłatnych warsztatów.

Dietetyczne Rewolucje mają podnieść świadomość, że zdrowe odżywianie to podstawa zdrowego trybu życia.

Zupełnie darmowe spotkania będą się odbywały w siedzibie Akademii Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju w Świdnicy (Rynek 38/3) od 22 maja do 22 czerwca: I grupa – od wtorku do piątku (22-25 maja), II grupa – od wtorku do piątku (5-8 czerwca), III grupa – od wtorku do piątku (12-15 czerwca), IV grupa – od wtorku do piątku (19-22 czerwca).

Podczas każdej z tur warsztatów dietetyk kliniczny Agnieszka Kwiatkowska opowie o błędach dietetycznych w żywieniu dzieci i młodzieży (oraz o tym, jak ich unikać), psychodietetyk Karolina Osińska-Marcińczyk pokaże zdrowe pomysły na śniadania, kolacje i przekąski, a doradca żywieniowy Małgorzata Czerwińska na warsztatach kulinarnych zaprezentuje, jak przygotować zdrowe obiady dla całej rodziny. Uczestnicy warsztatów nauczą się panowania nad emocjami i „nie zajadania” problemów, poznają zasady zdrowej kuchni i dowiedzą się, jak unikać błędów żywieniowych.

Mamy co kochamy czekają na chętnych, którzy chcą zmienić swój tryb życia, a w szczególności nauczyć się komponować zdrowe potrawy. – Zależy nam, aby zgłaszały się pary rodzic-dziecko (nastolatek) – mówią organizatorzy.

Rejestracja ruszy 1 kwietnia:

  • Dietetyczne Rewolucje 2018 – I grupa – warsztaty od wtorku do piątku (22-25 maja)

  • Dietetyczne Rewolucje 2018 – II grupa – warsztaty od wtorku do piątku (5-8 czerwca)

  • Dietetyczne Rewolucje 2018 – III grupa – warsztaty od wtorku do piątku (12-15 czerwca)

  • Dietetyczne Rewolucje 2018 – IV grupa – warsztaty od wtorku do piątku (19-22 czerwca)

Liczba miejsc w grupach jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

28 marca 2018

ONE COMMENT ON THIS POST To “Dietetyczne Rewolucje”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *