Debata na temat parkowania. Weź udział

debata 07

Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy serdecznie zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w debacie społecznej dotyczącej problemu parkowania pojazdów na terenie naszego miasta. Spotkanie odbędzie się dnia 14 grudnia 2016r., o godz. 17:00, w Klubie „Bolko” przy pl. Grunwaldzkim w Świdnicy.

debataaaa

Kłopot ze znalezieniem wolnego miejsca parkingowego w centrum Świdnicy, jak i kwestia kierowców niewłaściwie parkujących swoje pojazdy to problemy, z którymi świdniczanie spotykają się na co dzień.

Powyższa sytuacja ma odzwierciedlenie m.in. w ilości zgłaszanych przez Państwa tego typu zdarzeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, czyli uruchomionemu 5 października na terenie dolnego śląska internetowemu narzędziu, służącemu do kontaktów na linii mieszkańcy – policja.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym, Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy, dnia 14 grudnia 2016r., o godz.17:00, w Klubie „Bolko” przy Pl.Grunwaldzkim w Świdnicy, organizuje debatę dla mieszkańców, poświęconą problemowi parkowania pojazdów na terenie naszego miasta.

Na spotkanie zaproszeni zostali m.in. Prezydent Świdnicy – Pani Beata Moskal-Słaniewska, Dyrektor Wydziału Dróg i Infrastruktury Miejskiej – Pan Maciej Gleba oraz prezesi świdnickich spółdzielni mieszkaniowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich świdniczan do wzięcia udziału w powyższej debacie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *