Daniela Kałużyńska – najlepszą juniorką Polish Open 2017 (WIDEO)

Podczas Polish Open Cup 2017 w taekwondo  bezkonkurencyjna w kategorii juniorek okazała się Daniela Kałużyńska, reprezentująca miasto Świdnica oraz barwy świdnickiej sekcji SKT „Tiger”.

Turniej rankingowy Polskiego Zrzeszenia Taekwon-do ITF Polish Open Cup 2017 organizowany przez Sportowy Klub Taekwon-do „TIGER” odbył się 11 i 12 marca w Dzierżoniowie.  Przyjechało prawie 500 zawodników z całej Polski.

Daniela wygrała swoje walki w konkurencjach walk semi oraz light contakt, co pozwoliło jej wygrać klasyfikację juniorek. Do dwóch złotych medali Daniela dorzuciła srebro w technikach specjalnych.

Dla zwycięzców poszczególnych konkurencji czekały puchary oraz medale. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymali nagrody finansowe oraz rzeczowe ufundowane przez sponsorów turnieju.

W niedzielę odbył się turniej wewnątrzklubowy Tiger Cup 2017, w którym uczestniczyło 250 dzieci, w tym 80 dzieci na co dzień ćwiczących w SKT „Tiger” w Świdnicy. Głównym założeniem turnieju była dobra zabawa w sportowej atmosferze. Uśmiech najmłodszych uczestników nie znikał nawet na moment.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *