Cztery metry rowerowego szaleństwa

sciezka_rowerowa

sciezka_rowerowaW Wałbrzychu mamy nowy rekord. Ścieżka rowerowa licząca aż 4 metry. Do zobaczenia na ulicy Sokołowskiego na Piaskowej Górze.

W Wałbrzychu mamy nowy rekord. Ścieżka rowerowa licząca aż 4 metry. Do zobaczenia na ulicy Sokołowskiego na Piaskowej Górze.sciezka_rowerowa

Ścieżka to efekt zakończonego niedawno remontu ulicy Broniewskiego. Kosztował on ponad 2 mln złotych, władza chętnie chwaliły się kolejną modernizacją miejskich ulic. Tymczasem jak zwracają uwagę rowerzyści, został po niej niezły „klops”. Ścieżka jest elegancka, asfaltowa, jest nawet znak informujący o tym, że się rozpoczyna. Szkoda, że ma tylko kilka metrów. Jak ustaliliśmy reszta ma być dobudowana w drugim etapie remontu ulicy Sokołowskiego. I nawet jeżeli tak się stanie, to miłośnicy szaleństwa na dwóch kółkach podkreślają, że w tym miejscu (na ślepej, niezbyt ruchliwej ulicy) jest ona średnio potrzebna. A na przykład na wypełnionej samochodami, pięknie wyremontowanej Broniewskiego, ścieżki nie zrobiono. Dlaczego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *