Czołówka osobówki z motocyklem – zdjęcia

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe zabrało poszkodowanych w wyniku wypadku, do którego doszło dzisiaj na drodze Wałbrzych – Świdnica.

Wypadek motocykl (7)

Do zderzenia motocykla z osobówką doszło około godziny 14.00. Siła uderzenie była ogromna. Z motocykla pozostały tylko kawałki. Jedno z jego kół znajdowało się kilkanaście metrów dalej.

Mocno uszkodzony jest również peugeot. Ma wgnieciony dach i maskę. Na miejscu pracują biegli. Droga jest zablokowana. Nie wiadomo jeszcze jak doszło do zdarzenia. Świadkowie sugerują, że jeden z samochodów zatrzymał się, aby skręcić na parking, gdzie sprzedawane są truskawki. Jadący za nim peugeot nie chcąc uderzyć w tył auta, gwałtownie odbił i zderzył się z motocyklem, którym podróżowały dwie osoby.

Nie wiadomo w jakim są stanie. Poszkodowanych zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Szczegóły i przebieg wypadku sprawdzi i ustali policja. Poniżej zdjęcia

1 thought on “Czołówka osobówki z motocyklem – zdjęcia

  1. Od kiedy ulica jest targowiskiem?! Przez takie bezmyślne zachowanie chłopak walczy o życie i prawdopodobnie już nie będzie chodzić.
    Powinien zostać wprowadzony zakaz sprzedaży przy drogach, a kierowcy, który bezmyślnie zaczął gwałtownie hamować i doprowadził do wypadku odebrałbym prawo jazdy. Sprawcy wypadku nie ucierpieli, a niewinne osoby są poszkodowane. DRAMAT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *