Cyrk bez zwierząt także w Galerii

Prawdziwy cyrkowy świat odbędzie się w Galerii Świdnickiej już po raz drugi. W niedzielę, 29 maja od godziny 13.00 w imieniu organizatorów zapraszamy na imprezę pt. „Świdnica-Cyrk bez zwierząt”, która odbędzie się z okazji Dnia Dziecka.

W programie :

– tematyczny, widowiskowy spektakl akrobatyczny w wykonaniu grupy Vandal Art.

– jedyne w swoim rodzaju show w wykonaniu Pana Ząbka, który zaserwuje sporą dawkę iluzji w niezwykle humorystyczny sposób

– gry i zabawy z ekipą Klaunikowej Fifi, a w tym: nauka chodzenia na szczudłach, puszczanie baniek mydlanych, malowanie buziek konkursy i dużo dużo więcej.

Dzieciom z okazji ich święta rozdawać będziemy talony na lody i serwować watę cukrową.

Impreza organizowana jest przy współpracy z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami – koło Świdnica i wspiera ona kampanię – Cyrk bez zwierząt , która ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na życie niewinnych zwierząt więzionych dla rozrywki człowieka oraz doprowadzenie do prawnego zakazu wykorzystywania zwierząt w cyrkach na terenie Polski.

Celem kampanii jest również edukacja, zwłaszcza dzieci i młodzieży, do których cyrki kierują swoją reklamę. Należy pokazywać młodym odbiorcom prawdziwe oblicze tej nieetycznej ‘rozrywki’ oraz edukować o potrzebach, uczuciach, inteligencji i życiu zwierząt.

Kampania odniesie skutek dzięki współpracy różnych środowisk oraz wsparciu każdej osoby, która chce pomóc zwierzętom, skazanym na smutne życie w stalowych klatkach…

Zachęcamy do przyłączenia się do kampanii Cyrk bez zwierząt!!!

cyrk 2016 - mniejszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *