Co grają w kinie? (REPERTUAR 08.04 – 14.04)

A28P5438.CR2

Sprawdź jakie filmy można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od dzisiaj, 8 kwietnia do 14 kwietnia.

WYDARZENIA SPECJALNE:
Poranki Familijne – 9.04.2016 godzina 10:00
Zapraszamy na kolejny Poranek Familijny czyli spotkanie w kinie dla najmłodszych widzów. Nie zabraknie gier i zabaw edukacyjnych ze Szkołą Językową SMART, później na dzieci czekają polskie bajki na dużym ekranie. Dla rodziców natomiast ciepła kawa lub herbata na dobry początek dnia.
Bilety w cenie 10zł nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Liga Mistrzów w Cinema 3D – 12 i 13.04.2016 godzina 20:30
Wielkie, sportowe emocje na dużym ekranie. Runda rewanżowa meczów ćwierćfinałowych fazy pucharowej sezonu 2015/2016. Już we wtorek 12 kwietnia zapraszamy na Santiago Bernabeu gdzie drużyna Realu Madryt podejmie VFL Wolfsburg natomiast w środę 13 kwietnia szlagierowe starcie dwóch hiszpańskich gigantów czyli Atletico Madryt kontra FC Barcelona. Zapraszamy od 20:30 do Cinema 3D w Świdnicy.
Bilety do nabycia w kasach kina i na www.cinema3d.pl

Teatr w Cinema 3D „AUDIENCJA” – 14.04.2016 godzina 20:00
Przedstawienie zarejestrowane w 2013 roku na West End w Londynie. Pełna ironicznego humoru sztuka Petera Morgana odpowiada na pytanie o zasadność istnienia monarchii we współczesnej polityce. Odpowiedź będzie zaskakująca. Helen Mirren ponownie kreuje rolę Elżbiety II, rolę, dzięki której zdobyła wcześniej Oscara i Złoty Glob. Aktorka jako królowa występuje w przedstawieniu zrealizowanym w Gielgud Theatre (londyński West End). „Audiencja” została zarejestrowana w ramach cyklu „National Theatre Live”, realizowanego z powodzeniem od kilku lat przez narodową scenę Wielkiej Brytanii
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

PREMIERY:
ŁOWCA I KRÓLOWA LODU – Premiera 8.04.2016r.
USA; od 10 lat; Fantasy/Przygodowy 114 min.
Na długo nim królową Ravennę (Charlize Theron) przeraziła rozkwitająca uroda Śnieżki i postępujące widmo utarty władzy, Ravenna w cichości przyglądała się jak jej siostra – Freya (Emily Blunt), po bolesnej zdradzie, która złamała jej serce, opuszcza Królestwo. Potrafiąca zamrażać swoich wrogów Królowa Lodu Freya spędza lata w samotności, tworząc legion śmiercionośnych łowców, w którego zastępach znajdują się Łowca Eryk (Chris Hemsworth) i wojowniczka Sara (Jessica Chastain), którzy kierują się jedną zasadą – Nigdy nie kochać. Kiedy Freya dowiaduje się o losach swej siostry, wzywa swoich zaufanych łowców, by sprowadzili Magiczne Zwierciadło…
Napisy 18:00 20:30
Dubbing 9:00 15:30

GEJSZA – Premiera 8.04.2016r.
Polska; od 16 lat; Sensacyjny/Dramat 90 min.
Podczas pobytu w więzieniu Kolos (Konrad Eleryk) ma tylko jednego gościa: piękną Velvet (Marta Żmuda-Trzebiatowska), która po wejściu do pokoju widzeń zaczyna… zdejmować z siebie ubranie. Okazuje się, że jest „prezentem” od Igora (Mirosław Zbrojewicz), właściciela nocnego klubu Gejsza, w którym Kolos pracował jako ochroniarz i do którego wraca po odbyciu kary. Tam zauważa go i docenia Hajs (Marian Dziędziel), szef lokalnej mafii. Milczący, opanowany i bezwzględny Kolos szybko staje się jednym z jego najbardziej zaufanych ludzi. Zyskuje też oddaną miłość Velvet, którą jednak odrzuca, kiedy w jego życiu pojawia się nowa kobieta. Maja (Agnieszka Więdłocha) jest rehabilitantką jego niepełnosprawnego brata, z którym Kolos od dawna nie miał kontaktu. Zainteresowany nią mężczyzna decyduje się na spotkanie z bratem – i powoli odkrywa łączącą ich więź. Zaczyna tęsknić do innego życia – z dala od przestępczego półświatka. Ale mafia niechętnie rezygnuje ze swoich ludzi. I wyznacza wysoką cenę za ich szczęście.
19:30

50 TWARZY BLACKA – Premiera 8.04.2016r.
USA; od 12 lat; Komedia 92 min.
Milioner Christian Black jest zabójczo przystojny, niewyobrażalnie bogaty, tylko… kompletnie nie radzi sobie w łóżku. Kiedy w jego życiu pojawia się piękna i wścibska dziennikarka, kolejne pikantne sekrety milionera zaczynają wychodzić na światło dzienne. Czy uwikłana w coraz intymniejszą relację z Blackiem reporterka zdoła odkryć jego wszystkie, skrywane przed światem twarze?
11:30 13:30 17:15 19:15 21:15

KRÓLOWA PUSTYNI – Premiera 8.04.2016r.
USA/Monako; od 13 lat; Biograficzny/Dramat/Historyczny 128 min.
Pisarka, podróżniczka, archeolog, agentka brytyjskiego wywiadu. Niezwykła kobieta, która w czasach emancypacji stała się jedną z najważniejszych osób kształtujących politykę Imperium Brytyjskiego na Bliskim Wschodzie. Gertrude Bell robiła zawsze to, na co miała ochotę. Uwielbiała ryzyko i adrenalinę. Niektórzy mówili o niej „zarozumiała pannica z Oxfordu”. Konsekwentnie udowadniała, że jest lepsza od mężczyzn. Osiągnęła pozycję w świecie arabskim, która wówczas wydawała się dla kobiety niemożliwa, nawet w Wielkiej Brytanii. Jej życie to przygoda, w której spełniały się wszystkie marzenia – poza jednym: miłością.
18:00

KUNG FU PANDA 3 2D/3D
Chiny/USA; b/o; Animowany/Familijny/Komedia 95 min
Po spotyka swego dawno zaginionego ojca i obaj wyruszają do sekretnej krainy pand, gdzie poznają nowych, przezabawnych bohaterów. Gdy nadprzyrodzony złoczyńca Kai zaczyna pustoszyć całe Chiny, pokonując wszystkich mistrzów kung fu, Po musi dokonać niemożliwego – wytrenować całą wioskę swych rozbrykanych, niezdarnych współbraci, by utworzyli drużynę niepokonanych Kung Fu Pand!
2D 10:00 17:30
3D 9:15 11:15 13:15 15:15

BATMAN V SUPERMAN. ŚWIT SPRAWIEDLIWOŚCI
USA; od 13 lat; Akcja/Fantasy/Przygodowy 161 min.
W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.
2D napisy 21:30
3D dubbing 9:00 15:00
3D napisy 12:00 20:45

NIESAMOWITA MARGUERITE
Belgia/Czechy/Francja; od 16 lat; Komedia/Dramat 129 min.
Okolice Paryża, początek złotych lat dwudziestych XX wieku. Jak co roku, w imponującym zamku należącym do Marguerite Dumont zbierają się miłośnicy muzyki. Niewielu z nich osobiście zna bogatą właścicielkę posiadłości. Mówi się tylko, że całe życie poświęciła swojej największej pasji: muzyce. Jednak najsłynniejsze arie w interpretacji pozbawionej słuchu muzycznego Marguerite wprawiają w osłupienie zebranych melomanów. Aspirująca do miana divy kobieta staje się obiektem zakulisowych żartów. W ramach prowokacji, młody dziennikarz pisze pełną zachwytów recenzję jej występu. To sprawia, że bohaterka jeszcze mocniej zaczyna wierzyć w swój wrodzony talent i postanawia spełnić marzenie życia. Przy wsparciu sowicie opłaconego eks-gwiazdora opery, przygotowuje się do pierwszego recitalu przed prawdziwą publicznością.
12:45

OPOWIEŚĆ O MIŁOŚCI I MROKU
Izrael; od 12 lat; Dramat/Biograficzny 95 min.
„Opowieść o miłości i mroku” to ekranizacja bestsellerowej powieści autobiograficznej Amosa Oza. Przejmująca historia dzieciństwa i dorastania jednego z najwybitniejszych pisarzy XXI wieku. Oz wspomina dzieciństwo u boku rodziców: pragmatycznego Ariego i marzycielskiej, obdarzonej niezwykłą wyobraźnią Fani. Nieszczęśliwa w małżeństwie matka Amosa ukojenie znajdowała w opowiadaniu ukochanemu synowi niesamowitych historii z pogranicza jawy i snu. Z czasem opowieści były coraz bardziej mroczne i niezrozumiałe, by w końcu stać się rzeczywistością… Jak bardzo zmieni to życie chłopca, który wkrótce zostanie światowej sławy pisarzem?
15:30
Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *