Cleo odwiedziła dzieciaki z SKSK

Wychowankowie Chaty SKSK kolejny raz udowodnili swoją kreatywność i wygrali w konkursie. Tym razem była to wizyta Cleo, wokalistki znanej z utworu „My, Słowianie”.

cleo

Dzieciaki nagrały własny klip do przeboju artystki i tak ujęły ją za serce swoim wykonaniem, że zwyciężyły. – Naszym pomysłem było nakręcenie filmu, w którym przedstawiamy swoją osobę oraz twórczość, jaką jest połączenie muzyki z folkiem. Jesteśmy placówką opiekuńczo-wychowawcza ze Świdnicy, w której znajdują się dzieciaki w wieku od 7-18 lat. Wspólnie tworzymy jedną wielką wspaniałą rodzinkę, która w grupie tworzy kreatywne pomysły – tłumaczą podopieczni.

Cleo odwiedziła ich 22 grudnia. – Radości dzieciaków nie było końca. Największą radość, artystka sprawiła twórcom teledysku, który wysłany na konkurs, został nagrodzony właśnie wizytą samej Cleo w domu dziecka – opowiada Beata Stempniak, dyrektor Chaty mieszczącej się przy ul. Sikorskiego w Świdnicy i dodaje: – Wychowankowie Chaty SKSK są bardzo aktywni, często biorą udział w rożnego rodzaju konkursach i często je wygrywają. Przypomnijmy, że ostatnio dzieci podzieliły się pozytywną energią i wygrały aż 50 tysięcy złotych w konkursie zorganizowanym przez Fundację TAURON oraz TAURON Dystrybucja.

Tym razem nagroda była niezwykła. Cleo obdarowała wszystkich mieszkańców Chaty swoją płytą wraz z autografem. Spotkanie przebiegło w bardzo rodzinnej i świątecznej atmosferze. Cleo opowiadała dzieciom, jak własnoręcznie ze swoją mamą lepi pierogi na wigilię. Dzieciaki częstowały gości potrawami, które również same przygotowały. – Podopieczni obdarowali artystkę własnoręcznie upieczonymi i udekorowanymi wielkimi piernikowymi sercami oraz dużym plakatem z odbitymi rękoma wszystkich mieszkańców z napisem: „Dla Ciebie Od Nas – Chata Sksk” – dodaje dyrektorka.

Na koniec Cleo zaprosiła dzieci na backstage podczas swojego kolejnego koncertu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *