Kultura

Cleo odwiedziła dzieciaki z SKSK

Wychowankowie Chaty SKSK kolejny raz udowodnili swoją kreatywność i wygrali w konkursie. Tym razem była to wizyta Cleo, wokalistki znanej z utworu „My, Słowianie”.

cleo

Dzieciaki nagrały własny klip do przeboju artystki i tak ujęły ją za serce swoim wykonaniem, że zwyciężyły. – Naszym pomysłem było nakręcenie filmu, w którym przedstawiamy swoją osobę oraz twórczość, jaką jest połączenie muzyki z folkiem. Jesteśmy placówką opiekuńczo-wychowawcza ze Świdnicy, w której znajdują się dzieciaki w wieku od 7-18 lat. Wspólnie tworzymy jedną wielką wspaniałą rodzinkę, która w grupie tworzy kreatywne pomysły – tłumaczą podopieczni.

Cleo odwiedziła ich 22 grudnia. – Radości dzieciaków nie było końca. Największą radość, artystka sprawiła twórcom teledysku, który wysłany na konkurs, został nagrodzony właśnie wizytą samej Cleo w domu dziecka – opowiada Beata Stempniak, dyrektor Chaty mieszczącej się przy ul. Sikorskiego w Świdnicy i dodaje: – Wychowankowie Chaty SKSK są bardzo aktywni, często biorą udział w rożnego rodzaju konkursach i często je wygrywają. Przypomnijmy, że ostatnio dzieci podzieliły się pozytywną energią i wygrały aż 50 tysięcy złotych w konkursie zorganizowanym przez Fundację TAURON oraz TAURON Dystrybucja.

Tym razem nagroda była niezwykła. Cleo obdarowała wszystkich mieszkańców Chaty swoją płytą wraz z autografem. Spotkanie przebiegło w bardzo rodzinnej i świątecznej atmosferze. Cleo opowiadała dzieciom, jak własnoręcznie ze swoją mamą lepi pierogi na wigilię. Dzieciaki częstowały gości potrawami, które również same przygotowały. – Podopieczni obdarowali artystkę własnoręcznie upieczonymi i udekorowanymi wielkimi piernikowymi sercami oraz dużym plakatem z odbitymi rękoma wszystkich mieszkańców z napisem: „Dla Ciebie Od Nas – Chata Sksk” – dodaje dyrektorka.

Na koniec Cleo zaprosiła dzieci na backstage podczas swojego kolejnego koncertu.

31 grudnia 2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *