Cleo i Donatan rozbujali galerię! [FOTO, WIDEO]

foto 60

foto 60Tłumy bawiły się z Donatanem i Cleo w Galerii Świdnickiej z okazji jej trzecich urodzin. Koncert duetu rozbujał oddaną publiczność. Obiekt wypełnił się nią po brzegi.

Tłumy bawiły się z Donatanem i Cleo w Galerii Świdnickiej z okazji jej trzecich urodzin. Koncert duetu rozbujał oddaną publiczność. Obiekt wypełnił się nią po brzegi.

foto 03

Joanna Klepko jak zawsze na scenie zaprezentowała się na wysokim poziomie. Zrobiła to w takich hitach jak „My Słowianie”, „Slavica” czy „Nie lubimy robić”. Donatan podgrzewał atmosferę, a także, jak ma to w zwyczaju, zrobił sobie i ze świdnicką publicznością zdjęcie oraz nagrał wideo. Obie pamiątki zamierza umieścić na swoim profilu na Facebook’u. Na prośbę fanów duet powtórzył piosenkę „Brać”.

Trzecie urodziny Galerii Świdnickiej to także występy lokalnych zespołów, w tym zespołu tanecznego „Mały Jubilat i przyjaciele” Konkursy z nagrodami i atrakcje dla dzieci w postaci kolejki elektrycznej zabierającej je w podróż dookoła obiektu, animacji i malowania buziek.

 

MM, Foto: Wiktor Bąkiewicz

Wideo: Mariusz Ordyniec, Sławek Ordyniec

 

 

{youtube}DE1sIN6yRVU{/youtube}

{youtube}eoTvC19ygHE{/youtube}

 

{fcomment}

{gallery}galerie/150328galeria{/gallery}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *