Cinema 3D (REPERTUAR 9-15.10.)

b_660_0_0_00_images_BEATA_wallpaper_01.jpgPremiery i wydarzenia specjalne. Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 9 do 15 października.

Premiery i wydarzenia specjalne. Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 9 do 15 października.

b_660_0_0_00_images_BEATA_wallpaper_01.jpg

WYDARZENIA SPECJALNE:

PORANEK FAMILIJNY – Tylko 10.10.2015r

START: 10:00 | CENA BILETU: 10zł

Cinema 3D w Świdnicy zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Poranki Familijne” czyli doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu dla rodziców i ich pociech. Tym razem zobaczyć będzie można na dużym ekranie takie polskie bajki jak „Koncert Świerszcza”, „Myszka i Mucha” oraz doskonale znany wszystkim „Reksio – marzyciel”. Po seansach na wszystkie dzieci czekają gry i zabawy językowe organizowane przez Smart Learning Centre a na rodziców na dobry początek dnia kawa i herbata.

 

Rezerwacji dokonywać można na www.cinema3d.pl

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

ZEMSTA NIETOPERZA – Tylko 15.10.2015r | godzina 20:00

Ostatnie już w tym roku spotkanie z „Klasyką Opery” w Cinema 3D. Opera Wiedeńska wystawia na nowo legendarną sztukę Zemsta Nietoperza napisaną w 1972 roku przez aktora, dyrektora teatru i opery, Otto Schenka. Scenografia i kostiumy zostały specjalnie odtworzone na cel jednej z najbardziej celebrowanych i popularnych operetek. Mylone tożsamości, flirt podczas balu maskowego, elegancka frywolność oraz całkowite pomieszanie to zabawne koło napędowe dla jednej z najbardziej ujmujących uwertur.

 

Rezerwacji dokonywać można na www.cinema3d.pl

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

 

PREMIERY:

HOTEL TRANSYLWANIA 2 2D/3D – 9.10.2015r

USA; b/o ; Animowany/Familijny/Komedia 89 min

Film ” Hotel Transylwania 2 ” to kontynuacja przeboju z 2012 roku, opowiadającego o hotelu prowadzonym przez hrabiego Drakulę. Za reżyserie odpowiada twórca pierwszej części Genndy Tartakovsky, a głównym postacią głosu użyczą m.in. Adam Sandler, Selena Gomez oraz Steve Buscemi. Kiedy do hotelu przybywa bardzo stary wampir Vlad, mieszkańcy będą musieli skonfrontować starą szkołę z nowymi zwyczajami panującymi wśród potworów

2D 9:45 12:00 13:15 17:15

3D 9:15 11:15 15:15 19:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

THE WALK: SIĘGAJĄC CHMUR 3D – 9.10.2015r

USA; b/o ; Animowany/Familijny/Komedia 12 min

Film ” The Walk. Sięgając chmur ” to film biograficzny przedstawiający historię Philippe’a Petita, francuskiego artysty-linoskoczka. Za reżyserię odpowiada Robert Zemeckis („Powrót do przyszłości”, „Forrest Gump”), w głównych rolach występują Joseph Gordon-Levitt, Charlotte Le Bon oraz Ben Kingsley. To prawdziwa historia. Film oparty został na podstawie powieści Philippe’a Petita „TO REACH THE CLOUDS”. W roli głównej występuje Joseph Gordon-Levitt jako młody marzyciel, który porwał się na niemożliwe: nielegalny spacer na linie pomiędzy wieżami WTC. Dotychczas 12 osób stanęło na Księżycu, lecz tylko jeden człowiek pokonał tę ogromną przestrzeń pomiędzy wieżami WTC. Wspierany przez swego mentora Pape Rudy’ego (Ben Kingsley) i międzynarodową ekipę pomocników Petit pokonał niezliczone przeszkody (w tym tarcia, zdrady przyjaciół, sytuacje, gdy realizacja projektu „wisiała na włosku”), aby zrealizować swój plan. Robert Zemeckis użył najnowszej technologii, aby stworzyć emocjonującą opowieść, w której najważniejsze są przeżycia bohaterów.
3D 14:00 16:45 19:30 22:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

PRAKTYKANT

USA; od 12 lat ; Komedia 121 min

Robert De Niro gra w filmie Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Anne Hathaway).

17:30 22:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

CHEMIA

Polska; od 13 lat ; Dramat 105 min

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. To opowieść o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości. O miłości silniejszej niż strach. O tym, że warto kochać tak, jakby jutra miało nie być. Film powstał na kanwie wydarzeń z życia Magdy Prokopowicz – założycielki Fundacji Rak’n’Roll.

10:00 12:15 20:00 21:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

PANIE DULSKIE

Polska; od 12 lat ; Komedia/Obyczajowy 91 min

Do Melanii (Maja Ostaszewska), wnuczki pani Dulskiej (Krystyna Janda), przyjeżdża Rainer Dulsky (Władysław Kowalski), profesor psychiatrii ze Szwajcarii. Czuje że ma coś wspólnego z kamienicą, w której mieszkają Dulscy. Zaintrygowana historią rodu Melania, reżyserka filmowa, przyłącza się do jego poszukiwań. Kolejne odkrycia przeniosą ich w przeszłość pełną tajemnic, które na zawsze miały pozostać w ukryciu. Rodzina Dulskich ma wiele na sumieniu…

13:00 15:00 17:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

MARSANIN 2D/3D –

USA; od 12 lat ; Akcja/Sci-Fi 141 min

Straszliwa burza piaskowa sprawia, że marsjańska ekspedycja, w której skład wchodzi Mark Watney, musi ratować się ucieczką z Czerwonej Planety. Kiedy ciężko ranny Mark odzyskuje przytomność, stwierdza, że został na Marsie sam w zdewastowanym przez wichurę obozie, z minimalnymi zapasami powietrza i żywności, a na dodatek bez łączności z Ziemią. Co gorsza, zarówno pozostali członkowie ekspedycji, jak i sztab w Houston uważają go za martwego, nikt więc nie zorganizuje wyprawy ratunkowej; zresztą, nawet gdyby wyruszyli po niego niemal natychmiast, dotarliby na Marsa długo po tym, jak zabraknie mu powietrza, wody i żywności. Czyżby to był koniec? Nic z tego. Mark rozpoczyna heroiczną walkę o przetrwanie, w której równie ważną rolę co naukowa wiedza, zdolności techniczne i pomysłowość odgrywają niezłomna determinacja i umiejętność zachowania dystansu wobec siebie i świata, który nie zawsze gra fair…

2D 14:30

3D 10:00 19:00 22:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *