Cinema 3D (REPERTUAR 6-12.03)

kino

kinoSprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 6 do 12 marca.

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 6 do 12 marca.

 

PREMIERY

 

FRU!

Francja; ; b.o.; animowany/ familijny/ przygodowy/ 90 min

Ptaszek, który nigdy wcześniej nie wychylił dzioba poza rodzinne gniazdo, zostaje przez pomyłkę przewodnikiem stada i ma poprowadzić grupę skrzydlaków do ciepłych krajów. Problem w tym, że nieborak nie ma zielonego pojęcia, gdzie leży Afryka. Jednak za sprawą nowych pierzastych przyjaciół i sympatycznej biedronki, która ma trochę nierówno pod kropkami, mały bohater pokaże wszystkim, gdzie ptaki zimują!

2D 11.15, 13.30

3D 09.15, 14.30, 17.00

 

FOCUS

USA; od 12 lat; komedia/kryminał/ 110 min

Will Smith wciela się w postać Nicky’ego, doświadczonego mistrza podstępu, który wdaje się w romans z początkującą oszustką o imieniu Jess (Margot Robbie). Nicky przekazuje podopiecznej tajniki swojego fachu, ale gdy ta zbliża się do niego za bardzo, nagle postanawia zerwać znajomość. Trzy lata później, już jako zawodowa femme fatale, Jess pojawia się w Buenos Aires na wyścigach samochodowych, podczas których gra toczy się o wysoką stawkę. Właśnie tam Nicky stara się wykonać swój najnowszy i bardzo niebezpieczny numer, ale ona zupełnie zbija go z pantałyku i na drodze wytrawnego oszusta zaczynają pojawiać się problemy.

15.15, 17.30, 19.45, 22.00

 

BODY/CIAŁO

Polska; od 15 lat; dramat/ 100 min

Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny – Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

17.30, 19.00

 

HIT

ASTERIX I OBELIX: OSIEDLE BOGÓW

Francja; b.o.; animowany/ komedia/ przygodowy/ 85 min

Rok 50-ty przed naszą erą. Cała Galia jest okupowana przez Rzymian. Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja. Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To „Wioska Bogów”. Czy nasi galijscy przyjaciele oprą się pokusie zarobku i rzymskiego komfortu? Czy ich osada stanie się zwykłą atrakcją turystyczną? Asterix i Obelix robią wszystko, by pokrzyżować Juliuszowi Cezarowi plany.

2D 09.15, 15.30

3D 10.30, 13.15

 

DISCOPOLO

Polska; od 12 lat; komedia/ 102 min

Szalone lata dziewięćdziesiąte, kiedy nad Wisłą zagościła wolność. Wielka transformacja, gorączka złota, Polska śni amerykański sen. Spełniają się marzenia „od zera do Rockefellera”. Tomek i Rudy (Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki), chłopaki z prowincji napędzani pasją i marzeniami, żegnają szarą rzeczywistość i ruszają na podbój discopolowych list przebojów. Karierę zaczynają od koncertów w remizach i wiejskich dyskotekach, by w końcu jako grupa LASER brawurowo wedrzeć się na muzyczne salony, czyli do wytwórni Alfa, w której króluje jedyny prawdziwy Polak, Daniel Polak (Tomasz Kot). Tam Tomek zakochuje się w pięknej i ekscentrycznej diwie Gensoninie (Joanna Kulig), zdobywa kasę i sławę, a wszystkie dziewczyny tańczą już tylko dla niego. Lecz sukces ma swoją cenę – dolary pozornie dają wolność i swobodę, a z amerykańskiego snu można się szybko i brutalnie przebudzić.

11.45, 14.00, 16.15, 18.30, 21.00

 

SPONGEBOB: NA SUCHYM LĄDZIE

USA; b.o.; animowany/ komedia/ przygodowy/ 100 min

Życie w Bikini Dolnym nie mogłoby być lepsze dla wiecznego optymisty SpongeBoba (Tom Kenny) i jego przyjaciół: lojalnej rozgwiazdy Patryka (Bill Fagerbakke), sardonicznej ośmiornicy Skalmara (Rodger Bumpass), wiewiórki naukowca Sandy (Carolyn Lawrence) i skorupiaka kapitalisty pana Krabsa (Clancy Brown). Kiedy zostaje wykradziony sekretny przepis na kraboburgery, odwieczni rywale SpongeBob i Plankton (Mr. Lawrence) muszą połączyć siły i udać się w podróż w czasie i przestrzeni, aby pokonać nikczemnego pirata Burgerobrodego (Antonio Banderas) i zniweczyć jego plany na tworzenie wybornych smakołyków.

2D 11.30

3D 9.45, 12.30

 

PIĘĆDZIESIAT TWARZY GREYA

USA; od 18 lat; melodramat/ 124 min

Ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat. Książka „Pięćdziesiąt twarzy Greya” uznawana jest za najszybciej sprzedającą się w historii literatury; do dziś serię kupiło ponad 100 milionów osób na całym świecie. Studentka literatury Anastasia Steele (Dakota Johnson) poznaje przystojnego, tajemniczego milionera Christiana Greya (Jamie Dornan). Początkowe zauroczenie przemienia się w gorący perwersyjny romans, który na zawsze zmieni życie Anastasii. Najbardziej oczekiwana premiera roku.

19.30

 

SNAJPER

USA; od 16 lat; akcja/ biograficzny/ 134 min

Żołnierz oddziału SEAL Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, Chris Kyle (Bradley Cooper) zostaje wysłany do Iraku w jednym celu – ma chronić innych uczestników misji. Dzięki niezwykle celnym strzałom ratuje życie wielu żołnierzom na polu walki, a w miarę jak wieści o jego odwadze zataczają coraz szersze kręgi, zyskuje przydomek „Legenda”. Jego sława dociera również za linię wroga. Pozbycie się Kyle’a staje się najważniejszym celem rebeliantów, którzy wyznaczają nagrodę za jego głowę. Jednocześnie żołnierz toczy innego rodzaju bitwę – na własnym, rodzinnym froncie. Choć przebywa na drugim końcu świata, stara się być dobrym mężem i ojcem. Mimo zagrożeń i dotkliwej rozłąki z rodziną Chris służy w Iraku cztery kolejne zmiany. Po powrocie do dzieci i żony, Tayi (Sienna Miller) przekonuje się jednak, że nie potrafi zapomnieć o wojnie.

20.45

 

DRUGA SZANSA

Dania; od 16 lat; dramat/ 105 min

Andreas (Nikolaj Coster-Waldau) i Simon (Ulrich Thomsen) – detektywi i najlepsi przyjaciele prowadzą zupełnie inne życie. Simon, świeżo upieczony rozwodnik spędza większość czasu na upijaniu się w lokalnym klubie ze striptizem. Andreas wiedzie poukładane życie z piękną żoną i synem. Pewnego dnia policjanci zostają wezwani na interwencję do patologicznej rodziny. Na miejscu zastają dilera narkotyków, znęcającego się nad swoją dziewczyną. Ale to widok małego płaczącego chłopca będzie skutkował dramatycznymi wydarzeniami, w które wplątane zostaną obydwie rodziny.

22.00

Cinema 3D zastrzega prawo do zmian w repertuarze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *