Cinema 3D (REPERTUAR 27.02-5.03)

kino

kinoSprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 27 kutego do 5 marca wraz zapowiedzią wydcarzeń specjalnych: KIna na Szpilkach oraz zbliżającego się National theatre live w Cinema3D.

 

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 27 kutego do 5 marca wraz zapowiedzią wydcarzeń specjalnych: KIna na Szpilkach oraz zbliżającego się National theatre live w Cinema3D.

 

WYDARZENIA I POKAZY SPECJALNE

Kino na Szpilkach 5 marca 2015, godzina 17.00

CINEMA 3D w Świdnicy zaprasza wszystkie Panie na kolejną edycję Kina na Szpilkach. Wydanie specjalne z okazji dnia kobiet. Zwieńczeniem wieczoru będzie seans filmu „Seks, miłość i terapia”.

Seks, miłość i terapia – Lambert jest uzależniony od seksu, żeby wyjść z nałogu postanawia zostać doradcą dla par mających problemy. Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy zatrudnia asystentkę, piękną i pociągającą Judith.

 

National theatre live w Cinema3D

CINEMA3D w Świdnicy zaprasza na retransmisję najlepszych spektakli teatralnych świata w ramach cyklu National Theatre Live. Cykl transmisji spektakli z Królewskiego Teatru Narodowego w Londynie powstał w 2009 roku i jest transmitowany oraz retransmitowany do kilkuset miast świata. Jako scena narodowa Królewski Teatr Narodowy ma w swoim repertuarze przede wszystkim klasykę rodzimą (zwłaszcza dzieła Shakespeare’a), a także obcą i dramaty współczesne. Wszystko to od marca w CINEMA3D. Rozpoczynamy spektaklem Wyspa skarbów, na który zapraszamy 19 marca o godzinie 18.00. Bilety dostępne w kasie kina w cenie 30zł/os.

 

PREMIERY

 

Disco Polo

Polska, od 12 lat; komedia/ 115 min

Dawid Ogrodnik („Chce się żyć”, „Jesteś bogiem”) i Piotr Głowacki („Dziewczyna z szafy”) grają muzyków, którzy – napędzani młodzieńczą fantazją i marzeniami o sławie – zakładają zespół discopolowy. Joanna Kulig („Sponsoring”) występuje w roli eterycznej wokalistki. Piosenki w zdecydowanej większości będą śpiewane przez aktorów.

12.00, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

 

Druga szansa

Dania, od 16 lat; dramat/ 110 min

Andreas (Nikolaj Coster-Waldau) i Simon (Ulrich Thomsen), detektywi a zarazem najlepsi przyjaciele, prowadzą całkowicie odmienny tryb życia. Simon – świeżo upieczony rozwodnik spędza większość czasu na upijaniu się w lokalnym klubie nocnym, podczas gdy Andreas wiedzie poukładane życie z piękną żoną i synem. Pewnego dnia policjanci zostają wezwani do patologicznej rodziny. Prócz odurzonych narkotykami i kłócących się rodziców w szafie znajdują płaczącego chłopca. Wkróce rutynowa interwencja przeradza się w otwarty konflikt pomiędzy funkcjonariuszami.

18.45

 

Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów 2D/3D

Francja, b.o.; komedia/przygodowy/ 90 min

Kolejna animacja o przygodach dzielnych Galów – Asterixa i Obelixa. Za powstanie filmu odpowiadają Louis Clichy oraz Alexandre Astier. Głosu bohaterom użyczą m.in. Roger Carel, Guillaume Briat, Francois Morel oraz Alain Chabat.

2D – 11.30, 14.15, 15.15

3D – 9.30, 13.15, 17.15

 

SpongeBob: na suchym lądzie 2D/3D

USA, b.o.; komedia/przygodowy/ 100 min

SpongeBob razem ze znajomymi musi opuścić wodę i wyruszyć na ląd w poszukiwaniu skradzionej przez pirata tajemniczej receptury.

2D – 9.15, 13.45, 17.45*

3D – 11.15, 15.45

*W dniu 05/03/2015 seans nie odbędzie się.

 

Loft

Wlk. Brytania, od 16 lat; thriller/ 108 min

Przyjaciele używają poddasza do spotkań z kochankami. Kiedy znajdują ciało martwej kobiety, zaczynają się wzajemnie podejrzewać o zabójstwo.

22.00

 

Snajper

USA, od 16 lat; akcja/biograficzny/ 134 min

Jako wysłany do Iraku członek elitarnej jednostki Navy SEALs Chris Kyle (Bradley Cooper) ma tylko jedną misję – chronić swoich towarzyszy broni. Swoją precyzją ratuje niezliczoną ilość żołnierzy na polu bitwy. W miarę jak opowieści o jego czynach rozpowszechniają się, zyskuje sobie miano „legendy”. Reputacja Kyle’a rośnie także za liniami wroga. Powstańcy uznają snajpera za ważny cel i wyznaczają nagrodę za jego głowę. Największym wyzwaniem w życiu Chrisa jest jednak pozostanie mężem i ojcem dla rodziny, od której dzieli go pół świata. Pomimo niebezpieczeństw i rozłąki z bliskimi, Chris odbywa cztery zmiany w Iraku. Jednak po powrocie do żony Tayi (Sienna Miller) i dzieci zdaje sobie sprawę, że nie pozostawi wojny za sobą.

19.15, 21.00

 

Anioł Śmierci

Wlk. Brytania, od 16 lat; thriller/ 98 min

Anglia, rok 1941. Młoda nauczycielka Ewa ewakuuje grupę sierot z bombardowanego Londynu. Zatrzymują się z dala od miasta w opuszczonym od lat, odciętym od lądu domu na Węgorzowych Moczarach. W tym tajemniczym miejscu jej podopieczni zaczynają się dziwnie zachowywać. Ewa instynktownie wyczuwa obecność mrocznej siły, z którą sama nie jest w stanie walczyć. Prosi o pomoc Harrego – wojskowego pilota, stacjonującego w mieście. Mieszkające w domu zło jest bardziej przerażające niż koszmar bombardowanego Londynu. Aby ocalić dzieci, obydwoje będą musieli zmierzyć się z własnymi demonami i… Aniołem Śmierci.

22.15*

* W dniu 05/03/2015 seans nie odbędzie się.

 

Pięćdziesiąt twarzy Greya

USA, od 18 lat; melodramat/ 124 min

Anastasia Steele jest młodą studentką literatury, która przeprowadza wywiad z intrygującym Christianem Greyem – milionerem i przedsiębiorcą. Dziewczyna jest zafascynowana inteligentnym i przystojnym mężczyzną, który robi na niej niesamowite wrażenie, jednak gdy ich spotkanie dobiega końca, stara się o nim zapomnieć. Grey zjawia się jednak w sklepie, w którym dorywczo pracuje Anastasia i prosi o kolejne spotkanie. Studentka zgadza się – tym samym wkracza w niebezpieczny świat pożądania, erotyki i głęboko skrywanych pragnień.

16.15, 19.45*

* W dniu 05/03/2015 seans nie odbędzie się.

 

Tajemnice Lasu

USA, od 12 lat; komedia/familijny/ 124 min

„Tajemnice lasu” to humorystyczny i chwytający za serce musical, z udziałem plejady hollywoodzkich gwiazd z Meryl Streep i Johnnym Deppem na czele. Film w zabawny i brawurowy sposób łączy klasyczne motywy znane z baśni braci Grimm, by w jednej opowieści spleść losy Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Wilka czy Roszpunki. W filmowej historii piekarz i jego żona, chcąc odmienić swój los, zgadzają się spełnić 4 życzenia wiedźmy. Aby tego dokonać muszą wejść do tajemniczego lasu… Wkrótce przekonają się, czy to o czym marzą, jest tym, czego naprawdę chcą.

9.15

 

Baranek Shaun

Francja, Wlk. Brytania, b.o.; animowany/ 85 min

Niepokorny, skory do pakowania się w tarapaty baranek Shaun, wykorzystując nieobecność gospodarza, postawia wybrać się na wycieczkę do miasta. Nie do końca przemyślana wyprawa w towarzystwie psa Bitzera i innych przyjaciół z farmy obfitować będzie w różnego rodzaju przygody oraz niebezpieczeństwa czekające w metropolii na nieznające świata zwierzęta.

10.00, 11.45

 

 

Cinema 3D zastrzega prawo zmian w repertuarze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *