Cinema 3D (REPERTUAR 16-22.01)

kino

kinoSprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 16 do 22 stycznia.

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 16 do 22 stycznia.

Wkręceni 2

Polska, od 15 lat; komedia/ 95 min

Druga część przebojowej komedii z 2014 roku. Za kamerą ponownie Piotr Wereśniak („Och Karol 2”), a na ekranie gwiazdy polskiego kina Paweł Domagała, Małgorzata Socha, Marta Żmuda Trzebiatowska oraz Anna Mucha.

13.15, 15.30, 17.00, 19.30, 21.45

 

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 2D/3D

USA, b.o.; familijny/animowany/ 76 min

Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów. Pomysł Jelonki jednak nie wszystkim przypada do gustu…

2D – 11.00, 14.30

3D – 9.15, 13.00, 15.00, 17.15

 

Uprowadzona 3

Francja, od 15 lat; akcji/thriller/kryminał/ 108 min

Bryana Millsa nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat oczyszcza świat z najbardziej zwyrodniałych szumowin. Przestępcy już kilka razy próbowali go za to ukarać i za każdym razem przypłacali to życiem. Tym razem zaatakują wyjątkowo boleśnie. Gdy jego ukochana żona zostanie zamordowana, a podejrzenie padnie na niego, Bryan znów będzie musiał zrobić użytek ze „swych wyjątkowych umiejętności”, by dorwać winnych, oczyścić się z zarzutów i przede wszystkim ochronić najdroższą córkę. Jednak tym razem wróg okaże się wyjątkowy…

17.45, 20.00, 22.15

 

Exodus: bogowie i królowie 3D

Hiszpania/USA/Wlk. Brytania, od 15 lat; dramat/ 150 min

Najnowsza produkcja Ridleya Scotta, legendarnego twórcy filmów „Obcy – 8 pasażer Nostromo” oraz „Łowca androidów”. Tym razem opowiada on o losach biblijnego Mojżesza. W głównych rolach gwiazdy kina Christian Bale, Joel Edgerton oraz Sigourney Weaver.

3D DUBBING – 11.30, 14.15

3D NAPISY – 18.15, 21.15

 

Fotograf

Polska, od 16 lat; thriller/ 117 min

Film opowiada historię seryjnego mordercy działającego we współczesnej Moskwie. Nieuchwytny sprawca zostawia na miejscu zbrodni, wzorem techników policyjnych, kartoniki z numerami. Śledczy trafiają na trop prowadzący do byłego garnizonu Armii Radzieckiej w Legnicy, do mrocznych wydarzeń z lat 70. W dochodzeniu bierze udział młoda milicjantka Natasza, jedyna dotychczas osoba, która rozmawiała osobiście z tytułowym „Fotografem” i… przeżyła.

22.00

 

Paddington

Francja/Wlk. Brytania, od 7 lat; komedia/familijny/ 95 min

Miś o imieniu Paddington mieszka w Peru wraz ze swoją ciocią. Pewnego dnia ich wspólny dom zostaje zniszczony, a niedźwiadek wyjeżdża do Anglii, aby tam szukać szczęścia. Po przybyciu do Londynu, okazuje się, że nie jest to miejsce przyjazne dla bezdomnych, pluszowych misiów. Paddington postanawia odszukać dawnego znajomego ciotki, który mieszka w Londynie. Na swojej drodze spotyka jednak, Brownów, którzy oferują mu tymczasowy pobyt w swoim domu. Nie są oni świadomi jakie niebezpieczeństwa i przygody ściągnie na nich mały, pluszowy niedźwiadek.

9.30, 11.15, 16.15

 

Hobbit: Bitwa pięciu armii 2D/3D

Nowa Zelandia, od 12 lat; fantasy/ 144 min

Trzecia część opowieści o niebezpiecznej wyprawie podjętej przez krasnoludy, które wyruszają wykraść strzeżone przez smoka złoto. Nadszedł czas, aby Bilbo Baggins wywiązał się ze swej części umowy, którą zawarł z towarzyszami podróży.

3D DUBBING – 9.15

3D NAPISY – 19.00

 

Królowa śniegu 2 2D/3D

Rosja, b.o.; animowany/ 80 min

Po pokonaniu złej Królowej Śniegu gadatliwy troll Orm powraca w rodzinne strony. Spodziewa się, że bez trudu zdobędzie rękę księżniczki trolli i zacznie wygodne życie bohatera. Jednak zamiast tego czekają go nowe wyzwania. W Krainie Lodu odradza się zło. To odbicie Orma w magicznym zwierciadle, które przejmuje władzę nad zastępami lodowej armii. Złoczyńca, obwołując się Królem Śniegu, zamierza sprowadzić na świat wieczną zimę. Na szczęście Ormowi z pomocą przyjdą wypróbowani przyjaciele – Gerda, Kai, zbuntowana piratka i niezawodna łasiczka Zuzia. Razem przeżyją mnóstwo przygód, kolejny raz ratując Krainę Lodu przed wielkim niebezpieczeństwem.

2D – 9.15

3D – 12.15

Cinema 3D zastrzega prawo zmian repertuarze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *