Cinema 3D (REPERTUAR 11-17.09)

 

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 11 do 18 września oraz zapowiedź wydarzeń specjalnych – Męskiego Kina i Opery.

 

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 11 do 18 września oraz zapowiedź wydarzeń specjalnych – Męskiego Kina i Opery.

WYDARZENIA SPECJALNE

 

KINO MĘSKIE – „KARBALA” Tylko 11.09.2015 r. godzina 18.30

Cinema 3D w Świdnicy zaprasza na militarny wieczór z Kinem Męskim. Strzelnica paintballowa z atrakcyjnymi nagrodami, konkurs jedzenia pizzerinek na czas, możliwość zobaczenia na żywo broni i sprzętu biorącego udział w wojnie w Iraku prosto z Muzeum Broni i Militariów w Witoszowie Dolnym, prezentacja zespołu Black Griffin Rugby Club Świdnica oraz wiele innych atrakcji. Na koniec gorąca premiera filmu „Karbala”, a po seansie jak zawsze na uczestników czekają after party.

Bilety w cenie 22 zł.

 

KLASYKA OPERY W CINEMA 3D – NORMA 17.09.2015 r., godzina 20.00
„Jeżeli będziemy ronić łzy słuchając tej opery, to nie mamy się czego wstydzić”. Richard Wagner powiedział te słowa o najbardziej znanej operze Vincenzo Belliniego, którą uważa za najlepszy przykład musicalowej tragedii. I jest to prawda, bo w Normie włoski romantyzm osiągnął swój szczyt. Ta produkcja kierowana przez wschodzącego amerykańskiego dyrektora Kewina Newbury uwypukla kluczowe aspekty dramatu. W zdominowanej przez Rzymian Galii wysoka kapłanka Norma łamie przysięgę czystości wchodząc w relacje z rzymskim prokonsulem Pollionem oraz utrzymuje w tajemnicy narodziny dwójki dzieci. Gdy dowiaduje się, że ma konkurentkę, w zazdrości miesza się w związek. Norma to klasyczna bohaterka, gorliwa i mściwa, a jej rozterki to punkt wyjściowy dla najbardziej docenianego dzieła największego kompozytora bel canto. Pomimo tego, że pierwsze wystawienie było porażką, sukces Normy rozrastał się, aż do statusu ulubionej opery. Pierwsze wystawienie w Liceu miało miejsce w 1847 roku, niebawem po oficjalnym otwarciu i była to trzecia opera wystawiana w tym miejscu.

Bilety w cenie 35 zł.

 

PREMIERY:

KARBALA

Polska; od 16 lat; Wojenny, 115 min

To były cztery dni piekła… Irackie miasto Karbala. 2004 rok, środek wojny w Zatoce Perskiej. Zaczyna się ważne muzułmańskie święto Aszura. Bojówki Al-Kaidy i As-Sadry atakują miejscowy ratusz City Hall – siedzibę lojalnych władz i policji, w którym przetrzymywani są też aresztowani terroryści. Ich kolejne wściekłe ataki odpiera osiemdziesięciu polskich i bułgarskich żołnierzy, którzy mają zapasy jedzenia oraz broni jedynie na 24 godziny walk. Tracą kontakt z bazą, nie wiadomo, kiedy dotrze wsparcie. Wystrzeliwszy niemal całą amunicję, na racjach głodowych, zabijają ponad stu napastników, nie tracąc ani jednego żołnierza. Wygrywają największą polską bitwę od czasów II wojny światowej

9.30, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

 

 

DO UTRATY SIŁ – Premiera 11.09.2015 r.

USA; od 13 lat ; Dramat/Sport, 123 min

Billy Hope ciężką pracą osiągnął wszystko, czego można oczekiwać od życia. Ma piękną i kochającą żonę (McAdams), uroczą córkę i wielkie osiągnięcia na ringu. Choć wydaje się to niemożliwe, w ciągu jednego dnia traci wszystko. Billy sięga dna, a jedynym sposobem, by się od niego odbić, jest rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Wsparcie znajduje na sali treningowej prowadzonej przez emerytowanego pięściarza i trenera najtwardszych bokserów amatorów (zdobywca Oscara ForestWhitaker). Dzięki jego wsparciu, Billy rozpoczyna największą walkę swojego życia, która ma przynieść mu odkupienie i zwrócić zaufanie bliskich. Najważniejsze stracie odbędzie się jednak poza ringiem.

15.00, 17.30, 20.30

 

HUGO I ŁOWCY DUCHÓW – Premiera 11.09.2015 r.

Niemcy; b/o; Familijny/Fantasy/Komedia, 90 min

Jedenastoletni Tom panicznie boi się duchów. Jednak pewnego dnia w piwnicy swego domu spotyka galaretowatego zielonego duszka o imieniu Hugo. Dziwaczny stworek bardzo chciałby być straszny, ale średnio mu to wychodzi, bo jest poczciwym fajtłapą. Nieborak musiał opuścić dom, gdzie wcześniej próbował straszyć, gdyż rozpanoszył się tam starożytny duch zimna. Intruz stanowi zagrożenie dla całego miasta, które wkrótce może stać się wielką bryłą lodu. Jedynym sposobem na powstrzymanie bestii jest współpraca z Leokadią Parzydło – nieustraszoną funkcjonariuszką tajnej agencji profesjonalnych łowców duchów, która chroni świat przed złymi mocami. Tom, Hugo i Leokadia stworzą drużynę, jakiej nie widział świat… i zaświaty.

DUBBING: 9.15, 11.30, 13.45, 16.00, 18.15

 

STRAIGHT OUTTA COMPTON

USA; od 12 lat ; Biografizny/Muzyczny, 147 min

Film opowiadającego o grupie hip-hopowej „N.W.A.”. Zespół został założony w 1986 i należało do niego wielu znanych artystów hip-hopowych takich jak Ice Cube, Dr Dre, Eazy-E czy też Dj Yella.

12.00, 20.00

 

TRANSPORTER: NOWA MOC

Chiny/Francja; od 15 lat; Akcja, 96 min

Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na malowniczej Francuskiej Riwierze nie zatrzyma go żaden człowiek, ani żadna z zasad transportera!

20.45

 

W NOWYM ZWIERCIADLE: WAKACJE

USA; od 12 lat ; Komedia 99 min

Kolejne pokolenie Griswoldów wyrusza na wakacje. Dorosły Rusty Griswold (Helms), pełen nadziei na zacieśnienie rodzinnych relacji, idąc w ślady swojego ojca, organizuje niespodziankę dla swojej żony Debbie (Applegate) i dwóch synów. Jest nią wycieczka do Wallay World – ulubionego parku rozrywki całej Ameryki.

11.45, 14.00, 18.30

 

MAŁY KSIĄŻE 2D

Francja; b/o; Animacja/Fantasy/Przygodowy, 108 min

Adaptacja książki francuskiego pisarza Antoine de Saint-Exupéry’ego opowiadająca historię pilota, który po rozbiciu swojego samolotu na Saharze spotyka Małego Księcia. Chłopiec pochodzi z odległej planety B-612, a Ziemię odwiedza w trakcie swojej międzyplanetarnej podróży. W tym czasie poznał wielu różnych dorosłych, o których teraz opowiada pilotowi, nawiązując z nim przyjaźń.

2D 9.30, 16.00

 

ŻYĆ NIE UMIERAĆ

Polska; od 15 lat ; Komedia/Dramat/Obyczajowy 85 min

Bartek (Tomasz Kot), niegdyś wzięty aktor, teraz zabawiacz publiczności w popularnym telewizyjnym show, dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory. Według lekarza zostały mu zaledwie trzy miesiące życia. Bartek postanawia maksymalnie wykorzystać ten czas, uporządkować swoje sprawy, naprawić błędy życiowe i pogodzić się z ukochaną córką. Wierzy, że nie ma takiej sytuacji, z której nie byłoby jakiegoś wyjścia i – zaskakując najbliższych pogodą ducha i poczuciem humoru – stara się zmienić bieg losu i przekonać Najwyższego Scenarzystę, aby jego historia zakończyła się happy endem.

10.00

Cinema 3D zastrzega prawo do zmian w repertuarze.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *