Cinema 3D (REPERTUAR 10-16.07)

kino

kino

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 10 do 17 lipca wraz zapowiedzią wydarzeń specjalnych: kolejnych edycji Kina Na Szpilkach i Klasyką Opery w Cinema 3D.

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 10 do 17 lipca wraz zapowiedzią wydarzeń specjalnych: kolejnych edycji Kina Na Szpilkach i Klasyką Opery w Cinema 3D.

 

 

WYDARZENIA SPECJALNE

KINO NA SZPILKACH – 16 lipca 2015 r., godzina 17.30

Hawajski wieczór i przedpremierowy pokaz „Magic Mike XXL

 

MAGIC MIKE XXL – Akcja „Magic Mike XXL” rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi skończyć z tym zajęciem. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu: wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike i jego koledzy opanowują nowe ruchy i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością.

Bilety na Kino Na Szpilkach już do nabycia w kasach kina w cenie 20zł

Klasyka Opery w Cinema 3D: „Carmen” – 15.07.2015 r., godzina 21.30

Transmisja na żywo z antycznego teatru w Taorminie

CarmenW tej uwielbianej, klasycznej operze zakochany żołnierz oraz sławny torreador walczy o miłość urzekającej cyganki Carmen. To arcydzieło Bizeta – opera stojąca w opozycji do drobnomieszczańskiej moralności prowadząca do wielkiego skandalu podczas paryskiej premiery w 1874 roku – zostanie wystawione w ogromnym antycznym greckim teatrze w Taormie w lipcu 2015 roku. Opera Bizeta wciąga i olśniewa widownię dzięki klasycznej opowieści o tragicznym zauroczeniu oraz prezentacji pomiędzy wiecznymi filarami antycznego otwartego teatru.

Bilety w cenie 35zł do nabycia w kasach kina. Rezerwacje online na www.cinema3d.pl

 

PREMIERY

TED 2 – Premiera 10.07.2015 r.

USA; od 15 lat; Komedia 119 min

Miś Ted podejmuje w swoim życiu poważną decyzję. Postanawia ożenić się z Tami Lynn (Jessica Barth) i mieć z nią dziecko. John (Mark Wahlberg), chcąc pomóc przyjacielowi, postanawia zostać dawcą nasienia. Jednak, aby nowożeńcy mieli prawo do opieki nad maluchem, miś musi udowodnić przed sądem, że jest istotą ludzką.

13.15, 15.45, 18.15, 20.45

 

LOST RIVER – Premiera 10.07.2015 r.

USA; od 15 lat; Fantasy/Thriller 105 min

Detroit. Przeklęte miejsce, w którym jedni próbują przetrwać, inni oddają się perwersyjnym fantazjom. Okolicą rządzi Bully, który obcina wargi nożyczkami każdemu, kto mu się sprzeciwi. W domu na przedmieściach katatoniczna staruszka Belladonna zawiesza się w świecie swoich wspomnień. W centrum miasta wyuzdany bankier Dave aranżuje krwawe przedstawienia w nocnym klubie, do którego ściągają tłumy. Zmysłowa Billy spełnia jego psychopatyczne zachcianki, by nie stracić dachu nad głową. Jej starszy syn – Bones pomaga matce, zbierając złom, czym naraża się Bully’emu. Rozumie go tylko Rat – dziewczyna z sąsiedztwa ze szczurem w rękawie. Razem snują się po okolicy. Tylko ona wie, jak to wszystko się zaczęło i jak to wszystko zakończyć.

18.30, 21.30

 

WOJNA IMPERIÓW – Premiera 10.07.2015 r.

Chiny; od 12 lat; Thriller/Akcja 125 min

Huo An (Jackie Chan) dowodzi oddziałem specjalnym strzegącym Jedwabnego Szlaku – strategicznej drogi handlowej łączącej Chiny z Europą. Jego zadaniem jest utrzymywanie pokoju między trzydziestoma sześcioma narodami, które konkurują o kontrolę nad szlakiem. Pewnego dnia Huo An wraz ze swoimi najbardziej zaufanymi ludźmi zostaje niesłusznie oskarżony o przemyt złota i trafia do miasta-więzienia. Doświadczenie militarne Huo Ana i jego żołnierzy okazuje się przydatne, gdy pod bramami staje zdziesiątkowany rzymski legion pod dowództwem zbuntowanego Lucjusza (John Cusack). Jednak nie oni stanowią realne niebezpieczeństwo. Prawdziwe zagrożenie to wielotysięczne zastępy bezwzględnego generała Tyberiusza (Adrien Brody), podążającego tropem Lucjusza. Epicka bitwa, która rozegra się między garstką doraźnie sprzymierzonych przedstawicieli 36 narodów i legionistów a potężną rzymską armią, przejdzie do legendy

10.15, 20.45

 

MINIONKI 2D/3D

USA; b/o; Animacja/Familijny/Komedia 91 min

Film zabierze nas w przeszłość, dzięki czemu poznamy historię Minionków – od zarania dziejów do czasu, gdy w ich życiu pojawił się Gru. Minionki zawsze potrzebowały złego przywódcy, służyły już T. Rexowi, Czyngis-chanowi, Napoleonowi, a nawet hrabiemu Drakuli, tyle tylko, że… wszystkich ich przypadkowo zgładziły. Teraz, kiedy nie mają komu służyć, są pogrążone w rozpaczy. Minionki Kevin, Bob i Stuart desperacko poszukując zła, przemierzają cały świat. Po drodze detronizująkrólową Elżbietę II i wplątują się w najdziwniejsze przygody. Na Florydzie, podczas tajemnej konwencji złoczyńców poznają Scarlett Overkill (w wersji oryginalnej głosu użyczyła jej Sandra Bullock), pierwszy w historii tak czarny kobiecy charakter. W niej cała nadzieja

2D 15.00

3D 9.15, 11.15, 17.00

 

W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2D/3D

USA; b/o; Animacja/Familijny/Komedia 102 min

Kiedy Riley wraz z rodzicami opuszcza rodzinne strony i przenosi się do San Francisco, usiłuje dostosować się do nowej sytuacji. Jak każdym z nas, bohaterką kierują emocje: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Dorastanie bywa trudne, także dla Riley. Chociaż Radość robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, dziewczynce nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole…

2D 9.30, 11.45, 12.45, 14.00,17.00

3D 16.15

 

TERMINATOR: GENISYS 2D/3D

USA; od 15 lat; Akcja/Sci-Fi 120 min

Niedaleka przyszłość. W roku 2029 John Connor stoi na czele podziemia, walcząc z zagrażającymi ludzkości cyborgami. W tej nierównej walce musi zmierzyć się z siłami przeszłości i … przyszłości. Aby zapewnić sobie życie, wysyła w przeszłość zaufanego porucznika Kyle’a Reese’a, który musi uratować matkę Connora przed śmiercią. Ale to, czego się dowiaduje, zmienia wszystko. Oprócz Ziemi A i Ziemi B istnieje jeszcze jedno uniwersum – C, które ma stać się miejscem dla ludzkości. Tymczasem SkyNet szykuje się do najpotężniejszej wojny w dziejach. Wojny, której celem jest zgładzenie gatunku ludzkiego.

2D 14.30, 19.30

3D 9.15, 11:45, 21.45

 

IDOL

USA; od 12 lat; Dramat/Komedia 106 min

Danny Collins był kiedyś piękny i młody. Teraz jest już tylko piękny. I odcina kupony od swej piosenkarskiej kariery. Wciąż żyje szybko, nadużywa ile się da i zadaje się z nieprzyzwoicie młodymi kobietami. Gdy odkryje list napisany do niego 40 lat temu przez samego Johna Lennona, postanowi dać sobie jeszcze jedną szansę. Rzuci scenę, zbyt młodą kochankę i większość innych używek, by zaszyć się w małym hotelu i zacząć pisać nowe piosenki. Choć okaże się to trudniejsze niż myślał, uświadomi mu, że jeszcze nie jest za późno, by zejść na ziemię i spróbować zrealizować młodzieńcze marzenia, poznać kobietę swego życia, a przede wszystkim odszukać nigdy nie widzianego dorosłego syna.

19.15

Cinema 3D zastrzega prawdo do zmian w repertuarze

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *