Cieplej na przystankach

wbprzystanek

wbprzystanekZima nie odpuszcza. Nie tylko kierowcom mróz daje się we znaki, ale również, a nawet jeszcze bardziej pieszym, a w szczególności oczekującym na autobusy. Od niedawna pasażerom w Szczawnie jest lżej.

Zima nie odpuszcza. Nie tylko kierowcom mróz daje się we znaki, ale również, a nawet jeszcze bardziej pieszym, a w szczególności oczekującym na autobusy. Od niedawna pasażerom w Szczawnie jest lżej.wbprzystanek

Z myślą o osobach czekających na przyjazd autobusów komunikacji miejskiej ustawiono na przystankach w Szczawnie-Zdroju tak zwane promienniki ciepła. To nic innego tylko nowocześniejsze wersje starych dobrych „koksowników”.

Pierwsze tego typu urządzenia pojawiły się pod wiatami przy ul. Solickiej. Kolejne sukcesywnie stawiane mają być na przystankach na skrzyżowaniach ul. Mickiewicza i Sienkiewicza oraz Słowackiego i Pl. Wolności. Promienniki emitują przyjemne ciepło, które w znośnych warunkach pozwala pasażerom „umilić” czas w oczekiwaniu na przyjazd autobusu. W Szczawnie mają nadzieję, że urządzenia choć odrobinę „pomogą” podróżnym przetrwać mroźną zimę.

walbrzyski.pl/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *