„Chłopiec Malowany” – drugi pokaz odwołany

chłopiec malowanySpektakl „Chłopiec Malowany” zaplanowany na 22 lutego o godzinie 17.00 w Świdnickim Ośrodku Kultury z przyczyn niezależnych od Teatru Binominis został odwołany. Zmianom nie ulega spektakl, który odbędzie się 21 lutego o godzinie 18.00 na scenie teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Spektakl „Chłopiec Malowany” zaplanowany na 22 lutego o godzinie 17.00 w Świdnickim Ośrodku Kultury z przyczyn niezależnych od Teatru Binominis został odwołany. Zmianom nie ulega spektakl, który odbędzie się 21 lutego o godzinie 18.00 na scenie teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

chłopiec malowany

„Chłopiec Malowany” będzie pierwszą odsłoną tekstu Piotra Rowickiego w reżyserii Natalii Witkowskiej. Ten sam spektakl był wystawiany na Transformacjach w 2013 roku, premiera odbyła się w 2012, a teraz znów powraca w nowej, lepszej i świeższej odsłonie – informuje Michał Machowski, dyrektor generalny Teatru Binominis.

W lutym na świdnickiej scenie wystąpią: Dominika Policht, Krzysztof Kwiatkowski, Paweł Szpakiewicz, Michał Machowski, Remigiusz Zubek, Szymon Goździcki, Grzegorz Bierut oraz Szymon Stefaniak.

Premiera odbędzie się 21 lutego o godzinie 18.00 na scenie teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury, a spektakl popremierowy został odwołany. Wstęp wolny.

Patronat Honorowy nad spektaklem objęła Poseł na Sejm RP Teresa Świło, a sponsorem spektaklu jest Magdalena Rumiancew–Wróblewska, radna Rady Miejskiej Świdnicy.

(bfg), fot. użyczone

(Zdjęcie wykonane po spektaklu „Chłopiec Malowany” w Kinoteatrze Zdrowie w Sokołowsku)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *