Chciał poderżnąć gardło

karetka

karetkaTo wręcz niewiarygodne, ale niestety prawdziwe. O mały włos, a 22-latek pozbawiłby życia swoją nastoletnią dziewczynę. Powodem miał być zawód miłosny.

 

To wręcz niewiarygodne, ale niestety prawdziwe. O mały włos, a 22-latek pozbawiłby życia swoją nastoletnią dziewczynę. Powodem miał być zawód miłosny.policja

Do tragedii mogło dojść przed tygodniem w Sokołowsku gdzie dwoje młodych ludzi pokłóciło się, po czym chłopak wyciągnął nóż i prawdopodobnie próbował podciąć gardło swojej 17-letniej dziewczynie. Prawdopodobnie, bo prokuratura i policja nie udzielają żadnych informacji w tej sprawie. Wiadomo tylko, że dziewczyna z poważnymi obrażeniami ciała zaraz po zdarzeniu została przewieziona do szpitala we Wrocławiu. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 22-latek z kolei trafił na obserwację psychiatryczną, został aresztowany i jeśli okaże się, że był poczytalny, będzie odpowiadał za usiłowanie zabójstwa. Grozi mu za to 25 lat więzienia. Motyw działania mężczyzny na razie nie jest znany. Być może chodziło o zawód miłosny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *