Chcą legalizacji marihuany

konopie

konopieI nie boją się tego powiedzieć głośno. Dlatego już w czerwcu wygłoszą swoje postulaty na forum. Odbędzie się wówczas Świdnicki Marsz Wyzwolenia Konopi.

I nie boją się tego powiedzieć głośno. Dlatego już w czerwcu wygłoszą swoje postulaty na forum. Odbędzie się wówczas Świdnicki Marsz Wyzwolenia Konopi.

konopie

Jest to pierwsza taka manifestacja w naszym mieście, ale z pewnością nie ostatnia – zapowiada na Facebooku jeden z organizatorów Kamil Madejczyk. – Walczmy z chorym systemem, który zakazuje rosnąć roślinie legalnie w naszym kraju, tym samym niszcząc życie ludzi zamykając ich za posiadanie w więzieniach. Edukujmy nieświadome społeczeństwo o setkach tysięcy zastosowań konopi w przemyśle i medycynie. Obalmy fałszywe mity dotyczące używania marihuany – apelują aktywiści.

Organizatorzy swoje postulaty na temat legalizacji marihuany popierają m.in. argumentami na temat leczniczego wpływu tej rośliny na organizm ludzki.

Podczas marszu planowany jest występ lokalnych artystów, rozdawane będą ulotki. Marsz planowany jest na 26 czerwca 2015 roku w świdnickim Rynku.

 

mm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *