Brąz w Las Vegas


Mekka gier hazardowych – słynne amerykańskie Las Vegas tym razem gościło akrobatów. W prestiżowych zawodach Vegas Acro Cup 2019 nie zabrakło przedstawicieli Polonii Świdnica. Zza oceanu wrócili z brązowym medalem!

Na trzecim stopniu podium zameldowała się dwójka mieszana Zuzanna Idziak i Szymon Wolano.

Brązowy medal Akrobatów MKS POLONIA ŚWIDNICA w turnieju Vegas Acro Cup 2019. –Jest to wielki sukces całej społeczności akrobatyki sportowej MKS Polonia Świdnica. Jako jedyny zespół z Polski wróciliśmy z miejscem na podium z silnie obsadzonego turnieju, w którym wystartowało około 1200 zawodników z 18 krajów – podkreśla Tomasz Idziak, działacz Polonii.

W USA była okazja nie tylko do wzięcia udziału w zawodach, ale także spotkania się z byłymi akrobatami Polonii, aktualnie mieszkającymi w Stanach Zjednoczonych. Robert Walczak z rodzina, Artur Kalisz z rodziną oraz Sebastien Żarkowski z rodziną otoczyli świdniczan troskliwą opieką.

Wyjazd nie byłby możliwy bez zaangażowania wielu osób i wsparnia sponsorów i instytucji, w tym Urzędu Miejskiego w Świdnicy, firmy Gakess i WSSE Investr Park.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *