Boże Narodzenie w hipermarkecie

Współczesny człowiek żyje w pośpiechu i często nawet przed świętami zapomina o tym, co jest najważniejsze. Takie nietypowe jasełka przypominające o tym, że liczy się rodzinne ciepło, spotkanie z Jezusem i z najbliższymi, a nie pogoń za prezentami, przedstawili najmłodsi wraz z gronem pedagogicznym z Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Bajkowy Domek ze Świdnicy.

989507_903601446422697_2109130028_o

Występ jasełkowy przygotowały grupy „Motylki” oraz „Troskliwe Misie”. Dzieci pokazały tradycyjne bożonarodzeniowe przedstawienie dla swoich rodzin oraz zaproszonych gości. Wśród nich pojawili się m.in. zaprzyjaźnione z placówką dzieci, młodzież i wychowawcy z Fundacji Ziemi Świdnickiej na Rzecz Wspierania Profesjonalnej Pomocy Chata „SKSK” z ul. Sikorskiego w Świdnicy.

Po cudownym występie dzieci, dyrekcja oraz grono pedagogiczne Bajkowego Domku przedstawili wspólnie nowoczesne wydanie jasełek „Hipermarket”, w którym przestrzegali przed pośpiechem i rzeczami, które podczas świąt powodują, że ludzie są zabiegani i zapominają o prawdziwej istocie świąt Bożego Narodzenia.

Na zakończenie wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *