Aktualności, Fotogaleria, Kultura, Świdnica

Boże Narodzenie w hipermarkecie

Współczesny człowiek żyje w pośpiechu i często nawet przed świętami zapomina o tym, co jest najważniejsze. Takie nietypowe jasełka przypominające o tym, że liczy się rodzinne ciepło, spotkanie z Jezusem i z najbliższymi, a nie pogoń za prezentami, przedstawili najmłodsi wraz z gronem pedagogicznym z Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Bajkowy Domek ze Świdnicy.

989507_903601446422697_2109130028_o

Występ jasełkowy przygotowały grupy „Motylki” oraz „Troskliwe Misie”. Dzieci pokazały tradycyjne bożonarodzeniowe przedstawienie dla swoich rodzin oraz zaproszonych gości. Wśród nich pojawili się m.in. zaprzyjaźnione z placówką dzieci, młodzież i wychowawcy z Fundacji Ziemi Świdnickiej na Rzecz Wspierania Profesjonalnej Pomocy Chata „SKSK” z ul. Sikorskiego w Świdnicy.

Po cudownym występie dzieci, dyrekcja oraz grono pedagogiczne Bajkowego Domku przedstawili wspólnie nowoczesne wydanie jasełek „Hipermarket”, w którym przestrzegali przed pośpiechem i rzeczami, które podczas świąt powodują, że ludzie są zabiegani i zapominają o prawdziwej istocie świąt Bożego Narodzenia.

Na zakończenie wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

21 grudnia 2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *