Boys na Dniach Jaworzyny (FOTO)

Za nami koncert zespołu Boys. Gwiazda disco polo wystąpiła na rozpoczęcie Dni Jaworzyny Śląskiej. Na teren Stadionu Miejskiego przybyły tłumy. 

W tym roku obchody Dni Jaworzyny Śląskiej odbywają się 10 i 11 czerwca.

Muzyczne atrakcje rozpoczął Kris, który swoim występem przypomniał mieszkańcom Jaworzyny Śląskiej największe disopolowe hity. Atrakcją sobotniego wieczoru był koncert zespołu „Boys” czyli klasyka muzyki disco polo na czele z Marcinem Millerem. Wczoraj odbyła się także zabawa taneczna przy muzyce mechanicznej, która potrwała do północy.

W niedzielę na scenie będzie dominowała muzyka rockowa. Zaprezentują się zespoły pochodzące z Jaworzyny Śląskiej: „Supernowa” oraz „BarRock”, a gwiazdą wieczoru będzie zespół „Łzy”.

Na niedzielne popołudnie tradycyjnie zaplanowano również występy lokalnych artystów. O godzinie 16.00 odbędzie się koncert laureatów nagrodzonych w II Gminnym Festiwalu Piosenki Rozbrykanej, wystąpi także Formacja taneczna „Fart” oraz zespół „Jaworzynianie”. Dużą atrakcją dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy będzie pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Jaworzyny Śląskiej. Podczas tegorocznych dni miasta nie zabraknie oczywiście animacji dla dzieci  (blok zabaw i konkursów przygotowanych przez Klub Młodzieżowy w sobotę od godz.16.00), wesołego miasteczka z urządzeniami rozrywkowymi oraz doskonałego kateringu.

foto Marart Studio Artystyczne marart.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *