BMW wjechało w dom – jedna osoba nie żyje, 5 rannych

interiabmw

interiabmwRozpędzone BMW wypadło z drogi, wzbiło się w powietrze i spadło na dom. W wyniku wypadku jedna osoba zginęła, a pięć kolejnych zostało rannych – poinformowała w poniedziałek policja.

Rozpędzone BMW wypadło z drogi, wzbiło się w powietrze i spadło na dom. W wyniku wypadku jedna osoba zginęła, a pięć kolejnych zostało rannych – poinformowała w poniedziałek policja.interiabmw

Według wstępnych informacji policji, w miejscowości Witonia w powiecie łęczyckim kierujący samochodem BMW nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Rozpędzony samochód wzbił się w powietrze, a następnie spadł na budynek mieszkalny naruszając jego konstrukcję.Autem jechało czterech mieszkańców Kutna w wieku 17-23 lat. W wyniku wypadku 17-latek, poniósł śmierć na miejscu. Kierujący BMW 23-latek z urazem ręki trafił do szpitala w Kutnie. Pozostali pasażerowie auta w wieku 17 lat trafili do szpitali w Kutnie i Łęczycy.W wypadku ucierpieli również mieszkańcy domu. Na skutek uszkodzenia stropu obrażenia odniosła 38-letnia kobieta i jej 3-letni syn, których przewieziono do łódzkiego szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

interia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *