Bezpłatna pomoc ws. funduszy

kasa

kasaSpecjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu udzieli bezpłatnych porad dotyczących pozyskiwania wsparcia ze środków unijnych. Mobilny Punkt Informacyjny przez trzy godziny będzie funkcjonował w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świdnicy w środę 15 kwietnia.

 

Specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu udzieli bezpłatnych porad dotyczących pozyskiwania wsparcia ze środków unijnych. Mobilny Punkt Informacyjny przez trzy godziny będzie funkcjonował w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świdnicy w środę 15 kwietnia.

Punkt w sali nr 120 będzie czynny w godzinach 10.00-13.00. Z usług w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego mogą skorzystać wszyscy zainteresowani tematem funduszy europejskich, w szczególności przedsiębiorcy oraz osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej. kasa

W trakcie dyżuru będzie można dowiedzieć się na co aktualnie można pozyskać wsparcie z funduszy europejskich i jakie są warunki jego otrzymania. Pracownik PIFE przedstawi ofertę pożyczek i poręczeń finansowanych z funduszy unijnych dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, a także kierunki wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 dla podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego oraz tak zwanego trzeciego sektora. Wskaże, do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środkitłumaczy Magdalena Dzwonkowska, rzeczniczka prasowa Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

oprac. (tomba)

{fcomment{

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *