„Avengers: Koniec Gry” i Minimaraton

Już 25 kwietnia swoją premierę będzie miał jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów roku „Avengers: Koniec Gry”. Kino CINEMA 3D w Świdnicy przygotowało specjalnie z tej okazji dwa wydarzenia specjalne!

Kontynuacja jednego z najbardziej kasowych filmów wszechczasów i zarazem symbol współczesnego kina rozrywki. Plejada gwiazd, zapierające dech w piersiach efekty, niesamowite zwroty akcji i trzy godziny niezapomnianej rozrywki. To wszystko oferuje „Avengers: Koniec Gry”. Fani, którzy już nie mogą doczekać się najnowszej i zarazem zapowiadanej jako ostatniej, część serii, świdnickie kino przygotowało dwa specjalne pokazy przedpremierowe.

Już w środę 24 kwietnia widzowie będą mogli zobaczyć film jako pierwsi podczas seansu w wersji 2D z napisami o godzinie 19:15 oraz w technologii 3D o godzinie 20:00 i to wszystko w wyjątkowej „Super Środowej” cenie.

Dwa dni później CINEMA 3D przygotowała kolejną, ciekawą propozycję dla widzów. Jednej nocy będzie można zobaczyć i premierową, najnowszą cześć serii „Avengers” a także przypomnieć sobie poprzednią podczas Minimaratonu filmowego, który rozpocznie się w piątek 26 kwietnia o godzinie 21:00.

Bilety zarówno na pokazy przedpremierowe, na Minimaraton jak i na cały tydzień seansów filmu dostępne są w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *