Autostopem do Barcelony

studenci

studenciWROCŁAW. 500 studentów będzie się ścigać w dotarciu do Barcelony. Zadanie jest tym trudniejsze, że wszyscy będą jechać autostopem.

500 studentów będzie się ścigać w dotarciu do Barcelony. Zadanie jest tym trudniejsze, że wszyscy będą jechać autostopem.

studenci

Start Auto Stop Race 2011, drugiej edycji projektu studenckiego już 30 kwietnia.

Przed uczestnikami droga licząca 2000km, zabawa, nagrody, konkursy, mnóstwo wrażeń i gorący klimat niezwykłej stolicy Katalonii.

Auto Stop Race jest organizowany przez studentów działających w Klubie Podróżników BIT przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Do tej pory odbyły się już 2 edycje tego niepowtarzalnego wyścigu, w których łącznie udział wzięło prawie 600 młodych ludzi z całej Polski.

W wyścigu może wziąć udział każdy student/ka, który ma ochotę przeżyć niesamowitą przygodę. Wystarczy znaleźć współtowarzysza podróży, zapisać się na stronie internetowej i stawić na starcie 30 kwietnia! Zapisy dwuosobowych teamów odbędą się online na początku kwietnia, a już teraz odwiedzając stronę http://www.autostoprace.pl/ i zapisując się do newslettera, można być informowanym na bieżąco o wszelkich rzeczach związanych z ASR.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *