Austriacka przygoda Akademii

Młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej Świdnica mają za sobą ciekawe doświadczenie – udział w międzynarodowym turnieju Danube Challenge Cup w Gerasdorf koło Wiednia. Wygrać się nie udało, ale zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości.

sport_pilki

Trener Artur Sara zabrał do Austrii zespół złożony z chłopców z rocznika 2005/2006. W zawodach wystartowało osiemnaście zespołów z Grecji, Polski, Czech, Austrii, Słowacji oraz Węgier. W eliminacjach świdniczanie trafili do grupy D Nasi zawodnicy grali w grupie D z zespołami: FK Inter Bratysława (Słowacja), TJ Sokol Družba Suchdol (Czechy) oraz SV Gerasdorf (Austria).
Po zajęciu drugiego miejsca w grupie Akademii przyszło walczyć o miejsca 5-8. Tam przyszły dwie porażki: 2:3 z Znojmo (Czechy) i 3:7 z SK Vetrowy Kavas, co ostatecznie zaowocowało ósmą lokatą.

Akademia Piłkarska: Adrian Jesionka, Michał Sakowski, Paweł Michalski, Filip Rabenda, Damian Grabelski, Jakub Rosa, Miłosz Kałwak, Filip Kaźmierczak, Timoteo Lema, Alan Lenkiewicz, Filip Majerczyk, Robert Vetter, Kaczmarek Szymon oraz Krzysztof Sobański.

?

?

?

?

?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *